• bugün haber sitesinde gördüğüm olay. olay muhtemelen dün gerçekleşti.

  --- spoiler ---

  ankara'da yeni açılan bir mağazada yapılan büyük indirim izdihama neden oldu. mağazanın açılışına özel yüzde 70'lere varan indirimli ürünlerden almak isteyenler adeta birbiri ile yarıştı. yenimahalle güzelyaka mahallesi güvercintepe (güventepe imiş) caddesi üzerinde açılışı yapılan avm'nin, açılışa özel indirime gitmesi vatandaşların yoğun ilgisini sebep oldu. indirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar mağazaya akın edince hem içeride hem de mağaza önünde yoğunluk oluştu.
  --- spoiler ---

  ne desem bilemedim. bu halkı bu hallere düşürenleri, bize bu görüntüleri izlettirenleri allah'a havale ediyorum...

  haberi

  bu da videosu

  edit: imlâ
 • orada bulunanların %99'unun akp'li olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.
 • beter olun aq
 • böyle beyinsizlik yok, ne görmemiş ve oksijen israfı insanla bir arada yaşıyoruz, sabah sabah başkaları adına utandık yine,tiplere bak, yazık.
 • bölge buna o kadar müsait bir bölge ki.

  bu kadınların kocaları yarın "bizim karılarımızı gondiklemişler." diyerek pompalıyla mağazayı bassalar bir gram şaşırmam.
 • ulan bu ülkeye saldırmayı düşünen dış minnaklarin zerre aklı yok. beka meselesi diyorlardı alın size beka meselesi a.... çok sayınları.

  videonun başındaki takım elbiseli ağabeyi 2022 yılının kahramanı ilan etmeliyiz. adam en az 4 kişiyi ezilerek ölmekten kurtardı. tüm kalpler bu ağabeye..

  not: siz benim karım olsanız direk boşarım reziller sizi
 • “walking dead angara bebesi” gibi bir video.

  t; cahillikle doğru orantılı olarak görmeye alıştığımız izdiham sahneleri. benzerini yağ videolarında da izledik.
 • serengeti'nin vahsi duzlukleri bile boyle bir aclik, yagma kulturu, lescilik gormedi.

  insan dunyanin gercek anlamda kanser hucresi ama bunlar daha da farkli. uwo desek yeridir;

  (bkz: unidentified walking object)
 • kimse halkı bu hale düşürmedi bizim halkımız zaten böyleydi.
  ucuz veya bedava bişey olduğundan her zaman bu görüntüler ortaya çıkar.apple indirim yapsa bu sefer beyaz yakalılar bu şekilde saldırır.
  maalesef beleşçilik bizim milletin geninde var.
  örnek
 • orada bulunan hiçbir karaktere, hiçbir tipe üzülmüyorum. adeta bir böcek gibi yaşamayı normalleştiren de, şu rezaleti kendilerine reva görenler de kendileri çünkü. siz burada "milleti bu hale düşürenler şöyle olsun böyle olsun" diye yazarken, eminim oradan bir ürün almayı başaranlar akşam evlerinde bundan bir başarı hikayesi gibi bahsedip "nasıl milleti aştım da aldım. hatta biri benden önce alacaktı da itip geçtim onu" diye anlatmıştır.

  pespayelik, şark kurnazlığı, medeniyetsizlik, sadaka kültürü, cehalet, kabalık.. insanı aşağılayan ne kadar sıfat varsa resmen ülke insanının baş tacı yaptığı, başarı saydığı şeyler olmuş. cidden inanılır gibi değil.

  tanım: tam da bu topluma yakışan izdihamdır.

  ekleme editi: böyle atar gider yaptım ama şunu da hep merak etmişimdir; oradaki ürünler bedava mı dağıtılıyor? yani insanlar bedavaymış gibi saldırıyorlar. bedava değilse de çalışanlar o karışıklıkta ürünlerin parasını nasıl alıyorlar, para üstünün derdine nasıl düşüyorlar mesela? parasını vermeden giden insanları nasıl tespit edip de "hoop! kardeşim! ürünün parasını vermeden nereye?" diye engelliyorlar?
hesabın var mı? giriş yap