şükela:  tümü | bugün
  • 2 milyona yakın tamam yazanlar da erdoğanı düşürdü zaten. veya onlara rakip devam yazanlar erdoğanı başkan yaptı. gelip burda tamam yazıp israil tweetleriyle dalga geçmeyin hepiniz comarsiniz bizim gözümüzde çomarın sağcısı, solcusu, ateisti, müslümanı, yahudisi, hristiyanı yok :/.
  • kanseri atlatıp aramıza dönmesine çok sevindiğim usta kalem bekir coşkun, yine karıncayı sevmiş belini incitmemiştir.

akp’li vekil olarak bu yazıyı okusam yüzümde hafif bir sırıtma olurdu, sonra aynaya bakıp “biz bu kadar pisliğin içine girdik ama sonumuz ne olucak acaba..” diye düşünürdüm, bütün huzurum kaçardı. daha da sarılırdım kötünün tarafına, korkmaya başlardım yaşanacak vahim sondan.
  • çocuklar öldürüldü, annelerin gözleri önünde; yapılan katliama özgür düşünce adı altında, kimisi oh olsun dedi kimisi hitler az bile yaptı dedi. çocukların ölümü karşısında bile ayrıldık birbirimizden. çocuğun; dini, dili, ırkı, rengi olmaz. çocuğun oynayacağı oyunu olur, gideceği okulu olur, sevgiyle sarılacağı ana kucağı olur. öldürülen her çocukla beraber insanlığı yok ediyoruz. dua edelim de namlunun ucu bizlere doğrultulmasın çünkü ne katiller azalacak ne de ona yardım edenler.

yazıyı okurken hissettiğim duygunun tdk'da karşılığı
  • (bkz: tweety)
  • bekir coşkun hedefi tam onikiden vurmuştur, bu trol acıntraklığınız batsın artık siz utanın...

yazıyı okumadan bekir coşkunun adını görüp aklınızca ona göre yorum yapmışsınız, hangi çocuk?

adam diyorki muhalefet tepki koyalım diye meclisi toplayalım karar alalım derken, akp engelliyor, birde iç politikaya alet ediyor

ikiyüzlülük bu ikiyüzlülük! riyakarlık...