şükela:  tümü | bugün
  • maça gidemeyecek olan bir renkdaşımın kombinesine talibim.
  • ilk maçın üzerinden o kadar zaman geçti ki skorunu unuttum. zaten bu kadar saçma fikstür anca tff’den beklenirdi. neyse.. galatasaray’ın ilk yarıda atacağı gollerle kolay bir galibiyet alacağını düşünüyorum.
  • galatasaray'ın 2-3 tane sallayıp geçeceği maç.

edit: yine mi lan..
  • 2 - 0 akhisar kazanırsa galatasaray'ın eleneceği maç. akıllarda alanya ve beşiktaş maçı olan bir takım için zor maç. yapılacak rotasyon takımı çok bozabilir. akhisar ligde hala küme hattından kopmuş değil. onlar için ligde kalmak gibi büyük bir sorun var.
    kupanın final hariç tüm turları ikinci yarının başında bitmeli. ne ligi ne avrupa mücadelesini etkilememeli. kupa finalini ligin bittiği haftadan 1 hafta sonra oynat. ben tarafsız saha olayına karşıyım ama illa tek maç olacaksa o hafta oynansın. iki maç olursa ligin bittiği haftanın ertesi çarşamba ve pazar oynat. uefa şampiyonlar ligine göre bunu çarşamba cumartesi yap. ülkemizde ben niye haftaiçi oynadım meselesi olur. rövanşı pazartesiye koyup iki takımı da sustur. zaten kupa haftaiçi oynanan bir mücadele. tarafaız sahalarda ne güvenlik alınabiliyor ne de yollarda yaşanan kavgalara çözüm bulunabiliyor. ölümlü olay olacak yollarda ondan korkuyorum.
  • edit: yanıldık tamam amk habire yazıp futboldan anlamıyosun demeyin tamam. silebilirdim şu yorumu burda duruyor sebebi yanıldığımı kabul etmem. hepsi bu ben ne bileyim amk böyle olacağını. fm kafasıyla düşündüm oldu bitti.

kesinlikle ama kesinlikle yedek ağırlıklı bir kadronun çıkması gerekmektedir. benim ilk 11 için beklentim şu şekilde.

carrasco
    linnes-denayer-maicon-lato

tolga-donk-selçuk

sinan - eren - yasin

ne olursa olsun bu kritik haftalar öncesinde rakibimizin bize 2 gol atmak zorunda olduğu gerçeğin unutmadan bu kadro ya da benzeriyle çıkıp oynamamız gerekmektedir.
  • gollü maç olur. tribünleri boş kalacak, rotasyon yapacak bir galatasaray baskı kuramaz rakibi üzerinde. akhisar da turu geçmek istiyorsa gol yeme pahasına atak oynayacaktır. maçın 0 0 gitmesi yerine 1 1 gitmesini tercih edecektir. gollü olmasına rağmen kalitesi düşük bir maç bizleri bekliyor.
  • daha önce maça gitme imkanı olmamış bir arkadaşımıza doğu üst'ten kombinemi bu maç için ücretsiz devredebilirim.
  • maça gitmek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen...
  • hayrına 2 adet bileti devredecek renktaşımı aradığım müsabaka.
  • danışıklı dövüş