şükela:  tümü | bugün
  • paskalya öncesi yabancıların, bu türk sultanının 4 günde ne yapacağı belli olmaz ‘ diyerekten tl’de çıkarak artışa yol açacağı kurdur. öğlene kadar sakin, sonrasında ise bir çok az denemeyecek bir artış görülecektir.

pazartesi’den bildirdim. ytd
  • imamoğlu'nun mazbata almasıyla ne olacağı merakla beklenen kurdur
  • fazla bir düşüş yapmayacak.bunlar keriz silkeleme hareketleri. dolar aylarlardır 5.3-5.8 tl arasında gidip geliyor. tl değer kazanmadığına göre, faizler ve enflasyon bu haldeyken doların tl'ye karşı sabit kalması doğal olamaz. bu tip gelişmeler sadece alım fırsatıdır.
  • icimizde kelebeklerin kipirdamasi 100 milyar dolar civari odememizin gununun geldigi gercegini degistirmiyor. ıste bu yuzden istanbul isini artik bugun bitirmemiz gerekiyor.
  • bir önceki günden farkı olmayacak, 5.70 - 5.75 arası seyredecektir.
  • oha yarin'dan sonra tatil, eyooo nbafan baskan. resmen unutmusum.
  • 28 nisan tarihindeki paskalya'nın nasıl bir etkisinin olduğunu anlamadığım kurdur, geleceğe gitmek? *

bir suser uyardı, ortodokslar ile katolikler paskalyayı aynı tarihte kutlamıyorlarmış.
  • yükselişe geçen. bu saatte hayra alamet midir bilemiyorum.
  • mazbata sonrası piyasaların açılmasıyla birlikte 5.70 civarlarına inip gün sonunda 5.65 seviyelerinden kapanmasını beklediğim kur. ve tabiki sadece 1-2 günlük bir sakinlikten bahsediyorum. ytd