şükela:  tümü | bugün
  • euroleague playofflarında ikinci maçımız. birinci maçtan daha heyecanlı olacağını düşünüyorum. bilet almak isteyenler için linki buraya bırakıyorum yine. komisyonla yanlış yerlerden almayın.
    salonun en kolay ulaşımı da şu şekilde. iyi seyirler! fenibağçi!
  • uzun rotasyonu ahmet düverioğluy'la olacak iş olmadığını euroleague veya tahincioğlu basketbol liginde çok net görülüp anlaşıldı, joffrey lauvergne ve ya da jan vesely ikilisinden birisinin olmaması halinde işimizin çok zor olacağını düşünüyorum, diğer mevkilerde problem yok ahmet ile bu iş olmazzzz!
  • fener seride 1-0 önde. ilk maçı çok kolay kazandık. herhalde en kolay playoff galibiyetimiz oldu. bu maç biraz daha zor geçer. maç tsi 20:45'te oynanacak. bein haber yayınlıyor
  • ilk maçtan sonra zalgiris'in toparlanmasını çok zor gördüğüm maç.
    çünkü serilerin ikinci maçlarını her zaman çok daha iyi oynuyoruz. -ki uzunlarımızdan da tam iyi verim alamadık bu gece. perşembe daha iyi olacaklardır.
    her halükarda seyri yine çok keyifli olacak...
  • saat 2230 sularinda aldigim 2 bilet, beklenmedik
    bir sebeple 2315 civari biletler bosa cikti.. 2330 civarinda da biletleri bedava elden cikardim

çok üzgünüm. gozyaslarim dizime
    damliyor
  • yine yeniden luigi lamonica'nın hakemlik yapacağı playoff 2.maçıdır, sanki başka hakem kalmamış gibi her 2-3 maçımızdan birine bu hakemi veriyorlar.
  • bu sefer de vesely ve sloukas ile farklı kazanacağımız maç.

ayrıca şerefsiz lamonica adil yönetmezse bu gidişle amel defteri ülker arena'da kapanacak.
  • jasikevicius'un ışıl ışıl mavi gözlerinde hüzün görmeye yüreğim elvermeyeceği için ilk maçtaki kadar fazla farkla kazanmamamızı umut ettiğim maç.
  • aradım ama bir sıcak link bulamadığm maç.
    yeşillendiren olsa ellerinden öperim.
  • sevdik seni herşeyden cok
    fenerbahçe, bize bu yolda geri dönüş yok