şükela:  tümü | bugün
24 entry daha
  • ulen korona pozitifleri bile eve gönderiyorlar, senin kariyi mi alacaklar karantinaya? yersen işte.
  • olası bir durumda nasıl ortada kalacağımızı böylece bir kez daha net bir şekilde anlamış olduk.
    geçmişler olsun. hepimize.
  • oncelikle gecmis olsun. umarim bir sikinti yoktur ve olmaz..

rezalet olayina gelince bence ortada rezalet falan yoktur. polis yerine ambulans veya belediye ekipleriyle iletisime gecilmeliydi.

taksi calissin, bakkal calissin, market acik olsun, berberler de calissin vb onermelerle “sokaga cikma yasagi” olmaz.
  • rezalet puanım 10 üzerinden 3.5
  • "ambulansla bu süreçte hiç uğraşmak istemediğimiz için"den sonrasını okumadım. rezalet puanım 3/10.
  • cok bilgili muthis bilge sozluk yazarlari damlamis “ambulansla ugrasmamak dedi bik bik” diye adami linc ediyorlar. sayin mal, ben her gun hastanedeyim o ambulanslarlayim. bu donemde saglikli(covid negatif) bir insanin hastaneden ve ambulanstan kacinmasi kadar dogal bir sey yok. ambulansta mi daha cok virus yukune maruz kalabilirsin, takside mi bir dusun bakalim

adam, uygulamada bir aksakliktan bahsediyor. boxeriyla oturmus, yagli cipsli elleriyle ahkam kesiyor allahin ergenleri.
  • öncelikle çok geçmiş olsun.

polis o durumdaki bir çifti araçla hastaneye götürmek istemeyebilir. bunun için de onlarca neden sayabilir *. ancak o an içinde bulunduğu durumdan dolayı sağlıklı karar veremeyecek insanlara yardımcı olabilmek adına tüm süreci organize edebilirdi.

ambulansı çağırır ve kendi hastanelerine sevkini bir şekilde sağlatabilirdi.
  • rezalet göremiyorum. evet zor durumda kalmışınız ama zor bir durumdayız zaten ülkecek. yapmanız gereken şey doğruca 112yi aramaktı.
  • neden bu ülkede çocuk yapmadığımı ve yapmamamız gerektiğini gösteren rezalet. puanım 10/10
  • bu tarz olaylarda direk aklıma babam ve oğlum filminin başı geliyor. o çaresizliği izlemek bile çok rahatsız ediciyken aynısı olmasa da benzerini yaşandığını öğrenmek üzüntü verici. geçmiş olsun.
27 entry daha