şükela:  tümü | bugün
  • 2. devrenin açılış maçı
  • deplasman tribününde yerimizi alacağımız maçtır.

burak yılmaz 'a hoşgeldin! demek için sabırsızlanıyoruz. burak bu hoşgeldin karşılamasını hiç unutmayacak inşallah.

(bkz: beşiktaş'ın sahibi taraftarıdır)
  • deplasman tribununde yerimizi alacagimiz mac.

burak yilmaz`a hosgelmedin demek icin sabirsizlaniyoruz
  • deplasman tribununde kavga cikmasi olasi mac.
  • istanbul'dan manisa'ya 15 kişilik bir ekiple çıkarma yapacağımız deplasman maçı.

maçın skoru falan umrumda pek değil açıkçası.futbol maçlarına gitmek artık bir hobi benim için özellikle de deplasmanlara.yeni yerler , yeni insanlar , yeni deneyimler ve anılar.umarım eğlenceli geçer.bu maç için stadyumda olacak arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz biralarınız benden.

edit : en son söyleyeceğimi en başta söyleyeyim.tribündeki taraftarların bir kısmı burak yılmaz ve fikret orman alehine besteler yapmış ve sloganlarla uzun süre tempo tuttular.özellikle ilk yarının sonlarına doğru başladı bu ve maç sonuna kadar devam etti.kısacası taraftarın bir bölümü sadece protesto için gelmişti.geçen sene nisan ayında oynanan maça nazaran taraftar vasattı.ben şahsen tribünlerde şampiyon olmaya inanmış bir taraftar topluluğu göremedim.bu sezon bitene kadar hissettiğim şey , burak yılmaz , fikret orman baya protesto edilecek.sonuçlae biraz ters olursa şenol hoca sa bundan nasibini alır.bu bize ciddi zarar verecektir.kısacası deplasman tribünü için konuşacak olursam eğer taraftar ikiye bölünmüş durumda.bu gerginlik tribünde kargaşaya neden oldu.zaman zaman kendi aralarında kavgalar yaşandı.futbola gelecek olursak ben açıkçası bu oyunun şampiyonluk için yeterli olacağını düşünmüyorum.teker teker tüm oyuncuları değerlendirmek isterdim ama dönüş yolu malum yorgunluk...akhisar ilçesi güzel bir ilçe.insanları yardımsever.ama stadyumları ilçe dışında sayılır ve ciddi bir soğuk vardı.biraz gafil avlandık bu konuda.son olarak tek bir deplasmanı 17 iç saha maçına değişmem .susurluk'tan tüm kartallara selamlar :)

imla
  • karius-gokhan-vida-mirin-adriano-atiba-oguzhan-ljajic-lens-şaklaban-burak ilk 11 olur diye tahmin ediyorum.

burak yılmaz' ın ilk 11 de olacagı söyleniyor. son maçını 4 kasımda oynayan bir futbolcuyu 2,5 ay sonra direkt oynatmak riskli olabilir. umarım burak fit ve iyi durumdadır.

akhisar, fb ve gs'ye 3 attı kendi evinde bu sezon. lig performansı pek iyi olmasa bile artık kolay deplasman diye bir şey kalmadı. çok zor maç olacak bu yüzden. elvis manu benim en cekindigim isim. tam bize ters gelecek tipte bir oyuncu. o yüzden manu' yu iyi kontrol etmemiz lazım. ayrıca cikalleshi ve rotman gibi isimleri transfer etti akhisar. bunlar tecrübeli ve kaliteli oyuncular.

açıkçası pek ümidim yok. hep yaziyorum bu takım deplasmanda kazanamaz diye. umarım devre arasını iyi gecirmistir takım ancak ben puan kaybı bekliyorum.

edit: adriano cezalıymış, maalesef caner sol bek..
  • midem bulanarak izleyeceğim maalesef. taraftarı ikiye bölenler utansın.
  • 71 numaralı gol atacak (bkz: adamlar)
  • şenol güneş'in son dakikalarda çaresizlikten dorukhan-larin değişikliği yapmak zorunda kalmamasını dilediğim maç. uzun uğraşları sonucu manevi evladını takıma aldırdığına göre takımı sabote etmeyi bırakır diye düşünüyorum çok kritik bir maç beşiktaş için umarım deplasman ve cuma maçı kabusu biter artık.
  • susun! kral dönüyor!

üst oynayanların pişman olmayacağı maçlardan... müzik gelsin;
    https://www.youtube.com/watch?v=47tfmo4tmec