• dorukhan, oğuzhandan 4 yıldır beklediğimiz şutu çekti. çok güzel çekti.
  • tam oğuzhan’a uygun kaybolmalık bir maç
  • (bkz: #85637658)

hafta içi kupa maçları yapıldı ve ilk maçlar salı günü yapıldı. akhisar salı günü oynadığı için lig maçı cumaya verildi ki akhisar takımı rahatça dinlenip haftaya salı günü rövanş maçına çıkabilsin. tabi bunu anlayacak kapasite olmadığı için anlamazsan şaşırmam.

tanım: stsl 2018-19 sezonunun ikinci yarısının açılış karşılaşması
  • burak yılmaz yüzünden izlemeyeceğim diyen kişilerden biriyim.

burada yazılanlara acayip sinirlendiğim gibi, benim beşiktaşlılığım vb. konularda benden habersiz ahkam kesip kıyaslama yapanlar olmuş, bir zahmet cevap vereyim. bir kere taraftarın büyük bir kısmı gelmesini istemedi, ben de dahil. yönetim taraftarı siklemiyor. gelmesini istemememizin en büyük sebebi ise meşhur gs maçı. sonra da bu yaz yaptığı "akıl dolu açıklamalar." emek çalan (sadece bizim maç değil, arif erdem gibi bir şey) karaktersiz bir adam olduğunu her fırsatta gösteren biri, sadece beşiktaş maçı değil ki. ben neden karaktersiz bir adamı destekleyeyim arkadaş?

şimdi buna da şu cevabı veriyorlar, hastasıyım. her futbolcu kendini yere atar bilmemne. evet hayatında bugüne kadar bir çok defa kendini yere atan futbolcu oldu, faul alan oldu. mesela bunun en güzel örneği cenk idi. bi ara kendini yere atmaya başladı ama seyirci tepki gösterdi. burada da yazdık. biz böyle kazanmak istemiyoruz diye.

beşiktaş seyircisi haksızlığın, emek hırsızlığının karşısında durur, durmalıdır. ben sonradan görme beşiktaşlı değilim. buradaki ergenler gibi hiç değilim. kimi kimle kıyaslıyorsunuz ve de siz kimsiniz ki kıyaslıyorsunuz. ben beşiktaş'ı desteklerim, yönetimden utanırım beşiktaşlılığımdan utanmam,beşiktaş'tan utanmam. sen beşiktaş'ın içini karaktersiz futbolcularla doldurup, haksızlıkla kazanan puanları içine sindirip "ne olursa olsun şampiyon olayım" diyorsan, senin mantaliten ile benim mantalitem farklı.

biz şerefli ikincilikler, üçüncülükler derken bunu kastediyorduk aslanım. sen kimsin ki "bundan sonra hiç izleme yeaaa" diyebiliyorsun? sikimin keyfini sana mı soracağım allah'ım yarebbim ya.

herkese de söylüyorum arkadaş, ben böyle karaktersiz futbolcu topluluğu herhangi bir takımı, bırak beşiktaş'ı, herhangi bir takımı desteklemem. hele bir de arda marda diyolardı, tabi aaaabi adamlık aaaaaaaaabi tabi süper futbolcular hepsi.

bunların hepsi çete çete, sen de başarıya odaklı olduğun için siklemiyorsun. bir de senaryo yazmış, bu hafta ts onu yener, sonra şöle olur yine de burak'ı izlemeyecek misin?

izlemeyeceğim amına koyim var mı?
  • "burak yilmaz gol atacagina, kazanmayalim daha iyi"

"burak yilmaz gol atip kazanacaksak bile ben maci izlemeyecegim"

* * *

bu hafta trabzon basaksehiri yendi. biz de burak yilmazin da katkisiyla, seri yakaladik 21. haftada puan farki üce düstü, sampiyonluk potasina girdik. daha basaksehir gs-bjk ile deplasmanda oynayacak vs..

ne yapacaksin birader? takimini desteklemeyecek misin? taraftarin cogunlugu buragi istemedi, dogrudur, ama simdi buragi isliklamanin kime ne faydasi var? sen islikladin diye sözlesmesi mi feshedilecek?

biraz akil, biraz mantik.
  • 2.yarının ilk maçı.

hoşgeldin sinir stres.
  • oguzhanin tüm kariyerinde atmadigi ve atamayacagi golü demin dorukhan atti.
  • burak yüzünden izlemeyecegim diyenlerin alayı maçı 90 dakika izlemeyecekse bende birşey bilmiyorum amk.

ekşi'de 3 tane fav alacam diye gereksiz duyar kasan güruhtan gına geldi. izlemiyorsan boş yapma bak şuradan siktir git bi bitmediniz amk.

adriano hariç eksik olmayan maç. vurduğunuz gol olsun inşallah.
  • hakeme sövenlere hatırlatma , gs ile 7de 7 yapan geçen sene alanya maçında kupayı veren ümit öztürk. fıkra bitti.
  • dorukhan'ın susurluk'tan vurup akhisar'da gol attığı maç.
hesabın var mı? giriş yap