şükela:  tümü | bugün
  • gaziantep'in jailson ve altay'ın hatalarıyla atacağı gollerle geriden gelerek 2-1 kazanacağı süper lig 18. hafta maçı. antep'in gollerini kayode ve güray vural atar, fenerin golünü garry atar.

edit: güray cezalıymış.
  • süper lig 18. hafta maçı. fenerbahçe ilk maçı 5-0 kazanmıştı ancak skor biraz yanıltıcı çünkü o maç gaziantep'in süper lig'teki ilk maçı olmasının yanı sıra 2 penaltı vardı ve 24. dakikada skor 3-0'a gelmiş maç kopmuştu. sezon içinde epey yol katettik kazanacağımıza inanıyorum.
    edit: kırmızı kart bilgisi yanlış sanırım trabzon maçıyla karıştırdım.
  • zorlu center hakemleri tarafından bir şekilde şikecilere verilecek maçtır. bu sene de şampiyon olamazlarsa artık huni takıp gezecek bunlar, devlet ve tff bunu engellemek istiyor, bakalım ne olacak
  • nihat özdemir’den dolayı tff fener’i şampiyon yapacak algısından beslenen bazı dar kafalılar yüzünden aslında şampiyonluğu engellenmek istenen takımın maçı. asıl lobi gs ve trabzon tarafındadır. medya bile anti fenerli olmuş neyin kafasındasınız.
    maça gelirsek, bu maçı fener çok rahat koyup geçecek. başak ve ts maçından önce fener bu maçta zikseler puan bırakmaz. sezon başından beri ilk kez ideal 11’le çıkacağız. vidaları sıkan, ne oynadığını bilen, işi ciddiye alan bir takım bekliyorum. lig asıl şimdi başlıyor. o çok pohpohlanan trabzon’u 3-4 hafta sonra nasıl baş aşağı gittiğini hep beraber göreceğiz. oyuna müdahale edemeyen bir hocanın takımı nereye kadar gidebilir ? şahsen gs ve fener’in seri yaparak 5-6 hafta sonra kafa kafaya kalacaklarını düşünüyorum. başak da bunları takip edecek. beşiktaş, sivas ve trabzon anca nal toplar. izleyin görün. bu entry burada kalsın.
  • gaziantep fk'nın zencilerinin zenci sever fenerin içinden geçeceği maç... fenerin bu maçtan puan alabilmesi için ilk yarıdaki maçtaki gibi 3 penaltı alması lazım... deplasmanda da o iş yaş...
  • hakem taraf tutmazsa, rakip yine 3 degil 10 penalti da yaparsa penaltilarinin hepsinin verilmesinden daha dogal olmayacak mac.

her deplasman zor dogrudur, ama 1-2 deplasman haricinde yenildikleri de dahil iyi oynayan rakiplerine gore daha da cok pozisyona giren bir fener gercegi var.

moses’dan da kurtulup deniz gibi bitiriciligi, ve agresifligi daha yuksek oyunculara da sans verilmeye devam ederse kazanma ihtimalimizin yuksek oldugu mac.

emre de lutfen oynamamaya devam etsin. artik emre anca 2. yarilarda sacmalamaya baslarsak girip takimi toparlamaya calismasi disinda fazla birsey beklememek lazim.

koy ortaya gustavo-ozan, koy kanatlara deniz ile rodri bak keyfine. hatta zorlu deplasmanlarda kruse yerine vedatin arkasinda deniz, kanada da deniz yerine tolga gibi fizik ve kosu gucu yuksek oyuncularla oynanabilir
  • ilk maçta iki takımın da 11 oyuncuyla bitirdiği maçta kırmızı kartların olduğunu yazan rakiplerimizin kazanacaklarına inandıkları maç.

fenerbahçe bu maçı kazanacaktır. ertesi hafta içeride başakşehir'e yenilebiliriz ama bu maçta fenerbahçe galibiyetinden başka ihtimal yok.

zenci muhabbeti yapan geri zekalıların bol olduğunu da düşünürsek gustavo ya da rodrigues'in gol atmama ihtimali yoktur. ağızlarından düşürmedikleri zencinin malafatı bi taraflarına girince buraya neler yazacaklar bakalım.
  • bir sonraki hafta oynanacak olan başakşehir maçından daha zor maç. ben şampiyonluğa oynadığımız sürece 2. yarı içeride oynayacağımız bütün maçları kazanacağımızı düşünüyorum. düğüm deplasman maçlarında çözülecek ve bu deplasman da onlardan birisi.
  • ilk maçtaki fenerbahçe lehine olan penaltı rekorunun kırılmasını beklediğim maç.
  • çok 'zorlu'yoruz o yüzden bu kadar bağırıyor bu himmetciler. hor görmeyin. kazanıp, şampiyonluk fitilini ateşleyeceğimiz maç. skor tahminim: 1-3.