şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 2017-2018 ilhan cavcav sezonu 22. hafta maçı.
    tarih pazar gününe tekabül ediyor, başlangıç saati ise 19:00. maçın adresi recep tayyip erdoğan stadyumu.
  • trezeguet'in maçı olacaktır.at fava bekle...
  • itin iti kırmaya başladığı şu haftalarda zirvedeki yerimizi perçinleştirmek için kazanmak zorunda olduğumuz maçtır.
    belhanda'sız sivas maçında 4-2-3-1 taktiği ile kafası kopmuş tavuğa döndüğümüz için mutlaka 4-4-2 yahut 4-3-3 ile oynamamız lazım gelir.

.......................... muslera .............................
    mariano......maicon....serdar......nagatomo
    rodriguez....selçuk....tolga............feghouli
    .......................eren.....gomis.......................

"yine söylüyorum, kazanacaksınız, kazanmak için uğraşacaksınız. ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz. ve öyle kalacaksınız. allah yardımcınız olsun." .
  • şampiyonluk maçı. fenerin ensemizde olduğu şu günlerde bu tür maçlardaki puan kaybı şampiyonluktan ettirir. özellikle taraftara çok işi düşüyor yarın. takımı aşırı motive etmeliler.

çok zor maç. bir de tinerspor ile aranın açılmasını istemeyen bir tüpçü faktörü sahada olacaktır. her futbolcu 2 katı efor sarfetmek zorunda.
  • kasımpaşa yükselişte. 2. devre oynadıkları 4 maçtan 2'sini kazanıp, 1'de deplasmanda berabere kaldılar. tek yenilgileri istanbul'da beşiktaş'a karşı (2-1). skor tahminim 1-1
  • geçen hafta rakibin başakşehiri deplasmanda yeniyorsa, sen de lamı cimi yok, kasımpaşa'yı bir zahmet deplasman meplasman dinlemeden yeneceksin.
  • galatasarayın zorlansada yeneceği maç.

rakiplerimizin birbirleriyle oynacağı bu haftalarda kayıpsız geçmek çok önemli eksikler olmasına rağmen formda oyuncularımızla maçı koparacağımıza inanıyorum.

skor tahmini: 1-2

edit: sene basindan beri ağlayan fenerliler, beşiktaşlılar alın görün böyle kaç maçta çalındı puanlarımız. zorlanacagimiz açıktı ama tam oyun hakimiyetinin saglandigi devre arasina onde gelecegin maci sacma sapan kararla oyundan dusurduler. fatih hoca da degisikliklerle oyunu rakibe verdi. bu mactan sonra eminim lig bize verilmeyecek.
  • tek maça skor yapın.
    1_4
  • (bkz: #74159948)