• "saldırmadıysa ekime,saldırdıysa sikkim'e kadar"dememe sebep olmuştur.
  • asparagas haberdir. 158 hint askerinin öldüğü bilgisini yabancı basında da 2-3 tane saçmasapan "haber sitesi" kopyala-yapıştır olarak paylaşmış, bunun ötesinde bir bilgi yok. bölgede tansiyonun yüksek olduğu bilinen bir gerçek ama roketatarlı saldırıda 158 asker ölse şu an dünya sallanıyor olurdu bununla. pakistan'da tanker patlasa bbc breaking news deyu coşuyor, 158 askerin ölümüne sebep olabilecek bir askeri saldırı haberini istisnasız hiçbir bilindik haber sitesinin vermemesi mantıklı mı sizce? öyle beşinci dünya ülkesi de değil yani çin ve hindistan'dan söz ediyoruz, orada kuş uçsa haberi yapılıyor. geçiniz. üçüncü dünya savaşı geyikleri için başka bir başlığa gidin.
  • çin sitesi aliexpress'ten çok alışveriş yapıyorum. seçenek bol, ucuz vs vs. seviyorum yani.

hintli amir khan'ın filmlerini de çok seviyorum. hoşuma gidiyor.

şimdi bu ikisi savaşsa ben hangi tarafı tutmalıyım karar veremiyorum.

savaşmasınlar la. yazık..
  • ekşi sözlük espri timine yarayacak saldırıdır.

birazdan buralar sikkim eyaletiyle ilgili yapılacak esprilerle dolacak.
  • geçenlerde yine aynı bölgede sıkıntı olmuştu. ama eğer haberler doğru ise bu sefer durum fena gibi.

tanım: en kalabalık iki nüfusu olan ülkenin dünyanın sonunu getirmeye aday çalışmaları.
  • her iki ülkeninde inkar ettiği söylenen saldırı.

eğer saldırı olmamışsa yazık cumhuriyet'in düştüğü duruma. gelişmiş bir ülkede olsak büyük prestij kaybederdi. bizde kimse umursamayacaktır.
  • (bkz: çok da sikkim de)

bunu elbet birisi yapacaktı.. vurmayın!
hesabın var mı? giriş yap