şükela:  tümü | bugün
  • avcılarda bulunan sahibi (bkz: serkan kodaloğlu) yani (bkz: petek dinçöz'ün kocası) 'nın mutlu çift pozu sahibi olduğu galeri irfan yeni adıyla irfan home mağazasıyla yaşadığım rezillik detayları şu şekilde;

17 haziran tarihinde yatak odası takımı sipariş verdim parasını ödedim. odamın ebatlarından dolayı gardrobu 270 cm'den 290'a, yatak başlığını ve komidini de sağ ve soldan 20 cm kısalttmak istedim. müşteri temsilcim erkan beyle sorunsuz ölçüleri aldık, özel ölçü olduğu için 20 gün değil 30 günde verileceğini 17 temmuzda teslim tarihi yazıldı.

geçen hafta perşembeden beri ürünlerin sevkiyat tarihi hakkında bilgi almaya çalışıyorum. irfan home'dan kimseye ulaşamadım. ne sevkiyat birimine, ne sipariş hakkında 4 gün boyunca bilgi alamadım. bugün ise siparişimin aslında hiç üretime alınmadığı şuan ortada ne ürün ne bişey olmadığını öğrendim. sinirden deliye döndüm, 1 aydır yerde yatıyorum, belimde fıtık çıktı.

müşteri temsilcim erkan bey ile bir problem yaşamadığım sağolsun. ama geri kalan irfan home çalışanlarının orada ne iş yaptığını merak ediyorum, bankaları ve operatörlerin çağrı merkezlerinin ne kadar arandığını göz önünde bulundurarak yine de hızlı bağlanıyorsun. (bazıları hariç) ama bu firmada muhattap bulamıyorsun, çağrı merkezine ulaşamıyorsun, ulaştığında ise 1 ay önce aldığın ürünün hiç üretilmediğini söylüyorlar.

ilk ve son kez ürün aldığım irfan home mağazasının hizmeti 100 üzerinden 0. bir daha bedava mal verseler almam. paramı geri almaya çalışacağım. bu düğün sezonunda buradan ürün almaya niyetlenen arkadaşlar bir kez daha düşünsün.
  • bir up'ı çok görmeyin.