şükela:  tümü | bugün
  • allah'ın bir hikmetidir. kovayla şişli'den üsküdar'a su taşıyan nesil bu hikmeti bilhakkın idrak etmektedir.
  • üç saattir düşündü düşündü ve bu başlığı açtı aktroll. maksat olumlu tarafından bakmak olsun dimi lan:)
  • heh geldi aktroll kafası. barajlar doldu, iyi güzel de, insanların çektiği cefanın hiç mi önemi yok sizin için. şöyle 1 ayda yağsaydı bu yağmur daha iyi olmaz mıydı? hadi o allah'ın işi dedik. gerekli önlemler alınıp insanlar cefa çekmeden, ortalık sele dönmeden atlatsaydı bunu istanbul, daha güzel olmaz mıydı?

o çok methettiğiniz istanbul belediyesi yine sınıfta kaldı, hiç boşuna saçmalamayın.
  • sel suları sadece denizi doldurduğu için baraja etkisi olmayan durum,
    yavaş yağan yağmur toprakla temas eder ve yeraltı sularını besler. istanbul gibi asfaltla kaplı yerlerde zaten imkansız durum.toprakla teması yok yağmur sularının.
  • asfalt varmış baraj nasıl dolacakmış? bu kafa iyi kafa.

(bkz: haaaaa haaaa haaaaa)
  • barajlari dolduran bu tarz saganak yagislar degil, kisin daglarda birikmis karlarin baharla beraber azar azar erimesi diye biliyorum ben ama, neyse.
    not: yagmur sadece istanbul'a degil, etraftaki baraj gollerinin uzerine de yagiyor arkadaslar. yani istanbul'da sokaklardan tasan sularin, sihirli bir sekilde barajlara gitmesinden bahsedilmiyor (en azindan, bu kadar aptalca dusunulmemistir zannediyorum).
  • alt geçitler baraj sayılıyorsa doğru olabilecek durum. zira bugün bütün altgeçitler olimpik havuz oldu!
  • oğlum baraj değil lan o, üsküdar meydanı...
  • barajların dolması haricinde aktrollerin de beynine su kaçtığını gördüğüm olaydır.

akp belediyesi yüzen metrobüs yapmış, bak o konuda ben de takdir ettim kendilerini.

http://t24.com.tr/…edeniyle-metrobusu-su-basti,7695

nerede o 302 otobüslerle alınan taşıma hizmeti, nerede akp'nin sunduğu yüzen metrobüs hizmeti.
  • drenajın direkt marmara denizine verildiğini bilmeyen kişi beyanı.. bugünkü yağışın baraj seviyelerine katkısı baraj gölünün direkt üzerindeki bulutlardan düşen yağış miktarı kadardır.