şükela:  tümü | bugün
  • şimşeğin çakan bir şey değil sabit bir elektrik ağı gibi durduğu, dolayısıyla gökgürültülerinin de sürekli bir uğultu şeklinde cereyan ettiği acayip doğa olayıdır. bulaşık makinesi içine kurulmuş bir faraday kafesinde gibiyiz.
  • gemi yapımına kim başladıysa heber versin yardıma gelelim dediğim tropikal fırtına.
  • muazzam birşey. an itibariyle evden çıkmayı erteletecek kadar.
  • ''beni bu güzel havalar mahvetti'' der orhan veli. ne kadar hakli.
  • şu an doluya çevirmiş olan yağmur.

tam evden çıkmak için hareketlenmişken eve hapsolmama sebep oldu. etrafta taksi durağı da yok, hadi bakalım git gidebilirsen işe.
  • yagmur araclarin alarmini calistirdi.
    tente altindayim ama tente kendini koruyamiyor azalmiyorda .
    istanbul yazi derken şimsekler falan
    acaba paralel evren mi
  • amk accuweather'i hafif saganak dedi, semsiye + yagmurlukla donuma kadar islandim.

ıse gitmeyip sevinenleri seri eksiledim :)

edit: ahah islandim dedim sonra yuzmeye basladik.
  • yolda kalanların işini zor eden yağmur. küfür eder gibi yağıyor.
  • beni maltepede uykumdan uyandıran muhteşem yağmur ve gök gürültüsü karışımı havadır.

hemen çıktım balkona önce öndeki çamaşırları topladım.sonra çektim bir oturdum izlemeye başladım. küçüklüğümden beri yağmurlu ve kasvetli havayı severim,bir çok insana ne kadar ilginç gelse de.bana ayrı bir mutluluk katar nedense.

şimdi ahaliyi de uyandırdı gürültü.uzun zamandır gördüğüm en sıkışık hava ancak böyle atabildi kendisini demekki.neyse efendim biz keyfini çıkarmaya devam edelim.
  • an itibariyle besiktasin ebesini islatan yagmur.
hesabın var mı? giriş yap