şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ın isviçre kampında, montrö şehrinde oynanacak olan ikinci hazırlık karşılaşması.
  • smart spor'dan yayınlanacak hazırlık maçı. türkiye saatiyle 20.00'de başlayacak. takımın eksiklerini görmek açısından güzel bir hazırlık karşılaşması olacağını düşünüyorum. yeni transferlerden henry onyekuru'nun da maçın en azından bir bölümünde görev alacağını tahmin ediyorum.
  • sezonumuz güzel baslasin güzel bitsin.

ilk 11'imiz;

ismail çipe, martin linnes, maicon, ahmet çalık, lionel carole, ryan donk, fernando reges, feghouli, selçuk inan, rodrigues, bafetimbi gomis.

mugdat, onyekuru gibi oyunculari umarim 2. yari sahada görürüz.
  • hazırlık maçlarını bile ücretsiz izletmeyen bir sistem var çıldırmamak elde değil.
  • gözüm sahaya vuran güneş ışınları yüzünden kör oldu. şu an el yordamıyla yazıyorum. eyy d-smart yetkilileri parlaklık renk ayarlayan bir kameranız yok mudur?
  • orta sahada kocaman bir delik var yine malesef. transfer şart.
  • müthiş oynuyoruz hariben ,bu sene yine rakibimiz yok ! sağlı ,sollu çok pis ataklar yapıyoruz,tanrı rakiplerimize acısın.
  • dünya yıldızı muğdat'ın oynayıp oynamadığını merak ettiğim maç. ona göre izleyeceğim. *
  • nagatomo'nun eksikliği hissediliyor , kaleci ismail'in de içine muslera kaçmış.
  • takım toplu antrenmanlara yeni başladığı için performanslar genel olarak düşük. ara ara güzel paslar ve hızlı ataklar görüyoruz ama sonuç gelmiyor.

orta sahada oyun kurabilecek bir oyuncunun eksikliği hissediliyor. selçuk veya donkla bu iş olmaz.

stoper transferi zaten allah'ın emri.

carole'u bir an önce yollamak lazım, resmen kontenjan israfı. yuto'nun y'si bile olamaz.