• başlık sahibi gitmiş editi:
    işte saldırıyı yapan az gelişmiş hainler

https://twitter.com/…tatus/1284462180243582976?s=21

kafasının dikdörtgen şekillerini siktiğim maymunlar tarafından yapılan saldırıdır. devletin bunlara bir çözüm bulması gerekiyor artık.
  • allah ailesine sabır versin. vursalardı suçlu olurlardı,ne uçak kazası ne de bu olay gündem olacak. resimlere baktım şimdi, eminim 30 tane sabıkaları vardır.

edit: az bile demişim, 75 tane sabıka kaydı olup dışarıda gezmek ne demek?
    videotık adamlar polislerden daha rahat, polisler bile 'teslim ol teslim ol' diye defalarca çağrıda bulunuyor, adamlar hiç acımamış. umarım o koştuğun ayakları kırarlar.
  • eğer olay gerçek ve suçlular da bu tipler ise: bunları hayata getirmek ve bu yaşa kadar büyütüp beslemek insanlık suçu sayılmalıdır...

şehit polisin ruhu şad, mekanı uçmağ olsun...

edit: olay malesef doğruymuş.
  • 1 polisimiz şehit oldu. allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    bu köpekler neden nefes alıyorlar?
  • bu amına koduklarımı asmayacaksınızda napacaksınız? polise kurşun atan bu piçler asılmalı
  • polis şehit olup, çocuğu yetim kaldıktan sonra isterlerse idam etsinler
  • allah rahmet eylesin şehit polisimize. o piçlerin de belasını versin .
  • şehit polisin mekanu cennet olsun. yaralıya da acil şifalar diliyorum.
    bu saldırganlar hak ettiklerini bulmamışlar ama en azından yakalanmışlar.
  • devletin korudugu mafyavari kisilerin polislere yaptigi saldiridir.

sen vergisini veren, sabikasi olmayan vatandasi bu alcaklara ezdirirsen, hakimlerin ve savcilarin bu alcaklari surekli serbest birakirsa polise de sikar, doktora da, yarin hakime ve savciya da..

edit: biliyoruz ki yaziyoruz (bkz: polise saldıranların 75 farklı sabıkası olması)
  • polisler araçla geçerken ateş etmiş bunlar, polisler narkotik şubedenmiş. herhalde daha önceden bunlar yakalandı, husumet besliyorlar oradan, akıllarınca şehrin göbeğinde pusu kurmuşlar polise.
261 entry daha
hesabın var mı? giriş yap