şükela:  tümü | bugün
  • 10 dakikalık muayene ücreti 430 tl;tamirat yok tadilat yok, bir sıcak cay bir bardak su ikramı bile yok...çalışanlar desen milletvekili havasında,yagmurda çamurda soguk havada bekleme salonu bile yok...kredi kartı geçmiyor, elin yabancı sermayeli şirketi ülkede tek el olup halkı çok güzel söğüşlüyor...
  • dahası dağın başına açtıkları (ankara gölbaşı) yere gitmeniz gerekiyor
  • soygunun büyüğünü yine devlet yapıyor.
    174 tl lik muayene ücreti (motosiklet) için maliye bakanlığı gecikme zammı adı altında illegal şekilde 823tl bedeli hazineye akıtıyor.

gecikme için yasal olarak cezai işlem tutarı uygulanmaması gerekirken maliye bunu kendine ekmek kapısı edinmiş çatır çutur kesiyor.
  • sen de zannediyorsun ki onlar sogusluyor.
  • rezalet olarak 10/10 dur.
  • en fazla 100 tl ye yapılacak hizmete 4 katı ücret ödüyoruz.
  • inanilmaz fahiş fiyat uygulanıyor. şu devirde en fazla 50 tl olması gereken ücret inanılmaz seviyelerde.
    devletin bu soyguna bir dur demesi gerekiyor.
    eskiden muayene ücreti diye bir şey yoktu. bunu da hatırlatayım.

sinirimi alamadım editi: bir de gecikme faizi diye bir şey var. günlük işliyor. akıllara zarar.
  • doluluktan zamanında alamadığımız randevu için 17 tl gecikme cezası da cabası. benim sürem 16 temmuzda doluyorken senin boş yerin en yakın 20 temmuzda varsa bana niye ceza kesiyorsun, geciktirdiğin için kendine kes.

edit: başlık tüvtürk soygunu olarak açılmıştı, ekşi sansürüne takıldı. biz bir günlük rezaletten bahsetmiyoruz ki burda.
  • ne soygunu biz ona bildiğin sikiş diyoruz. soygunun bir onuru var lan bu bildiğin tecavüz!
  • sende muayne yaptirma kardesim, teorik olarak yaptirmana gerek yok eger devamli devlete cekici parasi odemeye raziysan. butun paran tuvturke degil devlete gider en azindan.
78 entry daha