şükela:  tümü | bugün
  • haber niteliği açısından ülkemizin seviyesini arşa taşıyan muhteşem ötesi bursada bugün haberi.
  • akşam muhtemelen show habere konu olacaktır.
  • şahan tiplemesi gibi
  • (bkz: nevzat demir)
  • bu adam, tüketim çılgınlığı yangınına su taşıyan karıncadır, ayakta alkışlanılasıdır.
  • abi tamam iyi diyorsun da o telefon işlevini kaybedeli çok oldu, günümüz yaşamına uygun olmalı biraz.

banka işlemleri, mailler, wp üzerinden gelen ders notları, konum,istenilen bilgiyle hızlıca ulaşım vs.

en azından 10 yıl gibi bir limit koyup kendini teknoloji çağına ayak uydurmalı insan, şimdi ki gençler saçmalıyor biraz haklılık payı var.6 yıl önce aldığım lg g2 ana kartı yanıp işlevsiz hâle gelmese ben de telefon değiştirmezdim tabi.
  • kendisinin daha fazlasına ihtiyacı olmadığı için kendi adına haklıdır. ama yaşadığımız çağda herkesin aynı bakış açısıyla yaşamasını bekleyemeyiz.
    yaşadığımız internet, bilgisayar, uzay çağı insanlığın geride bıraktığı hiçbir çağa benzemiyor çünkü.
    ben email adresi bile olmayan insanlar da tanıdım. ama ne yalan söyleyim, bambaşka bir çağda yaşıyorlar.
    herkes kendine yeteniyle yaşamayı öğrenebilse dünya daha yaşanılır olurdu.
  • babam da aynı telefonu kullanıyor.
    çünkü başkasını kullanamıyor, özellikle dokunmatik ekran olanları.
    hatta telefonun rehberini hiç kullanmıyor, cebinde bir telefon fihristi taşıyor, bakıyor oraya oradan çeviriyor numarayı.
    baba getir ütm numaraları kaydedeyim dediğimde, ben uğraşamam, sen işine bak diyor.

bazen bu işler tasarrufla ilgili değil, öğrenebilme kapasitesiyle ilgilidir.
    abinin o kapasitesi yok bence.
  • saçmalayan adamdır.

hadi her şeyi geçtim mal teslimi için zart diye whatsapp'dan konum alıp, navigasyonla hemen teslim etmek varken torpidodan harita çıkartıp, sora sora mı buluyor?

veya hesabına para geldiği zaman uygulamadan bakmak yerine bankayı arayıp 10 saniyelik işi 2 kişiyi meşgul ederek 5 dakika mı yapıyor?

bu mudur gıpta edilen?
  • kapitalizme karşı dimdik ayakta durmuş heykeli dikilmesi gereken insandır (bkz: nokia 6210)
    edit:bkz