şükela:  tümü | bugün
 • italya'da meydana gelmiş olay. olayın kahramanı ise tahmin edersiniz ki bu diyarlardan. savunması ise daha güzel "suç olduğunu bilmiyordum". doğru kardeşim senin sikik ülkende suç değil ama dünyanın kültür merkezi avrupa'da suç iyi ki para cezasıyla kurtulmuşsun.

  edit : sanırım bunu ilk haber olarak geçen ajans adını aziz multu olarak yazmış ama bence klavye hatası oldu ve diğer ajanslarda oradan kopyaladılar. elemanın adı aziz mutlu , kendi tabiriyle kurdishboy , keşke hakimin karşısındada instagrama döşeseydin etiketleri #italya#mahkeme#gotegeldik#foşikitalya

  https://www.instagram.com/azizmutluu/

  hahahaha eleman hesabını korumaya alıp fotografların hepsini silmiş. noldu kurdishboy kardeş çok rahat yazıyordun ismini ? sana izin veren erasmus koordinatorlugunun beynine tüküreyim.

  edit : herseyehedehodoyazanbilgisayarci sagolsun yogun emekleri sonucu adamımızı bulduk kendisine teşekkür ediyoruz.
  merak edenler için tarihi eseri sikmeden hemen önce aziz mutlu'nun nur cemali buradan görülebilir.

  bir adet sütun bizim işimiz pozu
 • dünyaya bir kez daha rezil olmamızı sağlayan olay...

  bizim insanımız neden bu kadar öküz diye merak ediyor insan... tarihi esere ismini kazımış hayvancık...
 • isim kazıdığına şükredin, seni seviyorum aysel de yazabilirdi.
 • tarihte kendi adınında geçmesini sağlamaya çalışmıştır kesin mk
 • muhtemelen palatino linotype font kullanmıştır. en sevdiğim...
 • ata sporumuz.
 • (bkz: bilal sen misin)

  kendisine mesajım şudur:

  oğlum bak orası italya. bırak isim yazmayı flaştan etkilendiği için fotoğraf çekilmenin yasak olduğu yerler var. türkiye'de olsa üstüne baraj kurarlar, restorasyon adı altında ilkokul resmine döndürürler ya da mutfak mermeri döşerler, üstüne asfalt dökerler, toki yaparlar. vandallıkları saymıyorum bile. bunlar devletin eliyle yapılan şeyler. devletin bunları çanak çömlek diye niteliyor. sen ne yapmışsın? adını yazmışsın. türkiye'de yapsaydın iyi karizman olurdu. hatta belki devlet nişanı falan alırdın. sen ülkende sevilen bir adamsın. sakın çok fazla göze çarpıp italya ile diplomatik bir kriz yaratma. devletinin başındaki adam 'benim öğrencimi para cezasına çarptırdılar' diyebilir. şimdilik ortalarda görünme. umarım medeniyet öğrenir gelirsin.
 • bunun vatikanın çatısına bırak ismini, askerlik künyesini kazıyanı, efendime söyleyeyim ali ayşe'yi seviyor yazanı mevcut. bu gözler neler gördü en olmadık yerlerde.
  metro yapacağım diye istanbul'un binlerce yıllık tarihine "bir kaç çanak çömlek" demiş bir neslin ahvadıyız biz, roma sütunu da neymiş!
 • bir benzeri de pamukkaledeki laodikia antik tiyatrosundaki mermer sutunlara yapılmıştır.adını yazan çoban olmakla beraber felsefi bir şiiri de adının altına kazımıstır.şiir de ilginc bir sekilde hayatin anlamsizligi uzerinedir.yine de şu italyadaki erasmuslu çomardan çok daha masumdur.

  edit:çoban yazının altına 1958 yılında yazdigini da belirtmistir.