şükela:  tümü | bugün
  • hayata dair iç burkan bir detaydır. evlilik öncesi cinselliğin ne kadar önemli olduğunu gösterir. birbirinizi tamamen tanımadan evlenmeyin. sonra böyle pişman oluyorsunuz.
  • adamın "minicik" diye bekar kalacak hali yok. elbet bir alanı çıkar. memnun kalmadıysanız alternatif seçenekler oldukça fazla. hepsini teker teker test edip, size uygun olanı bulabilirsiniz.

harika çaylak tespiti; edit: @italyanerkeki
    (#84338894) merhaba, bu başlığı açan arkadaşın girdiği entrylere bi göz gezdirdim. hande erçel başlığı altına; insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçilmesini doğru bulmuyorum minvalinde bir şeyler zırvalamış, şimdi de gelmiş hayat arkadaşının fiziksel özellikleriyle ulu orta dalga geçiyor. buna değinecek bi entry de kimse girmemiş. umarım siz veya bir başkası yazar. iyi geceler

editin editi: aslında özel mesajı olduğu gibi kopyalamak saygısızlıktır. fakat çaylaklıktan çıkması gereken arkadaşları bulmak gerekiyor.
  • kendi folloşluğunda değil de kocasının bamyasından şikayet eden kadının kocasının durumudur.
  • arkadaşı "1.84 boyunda zeki tembel iyi sikli türk erkeği" konu başlığına alalım o zaman.
    boydan 1 cm fire verilmiş olacak belki ama diğer taraftan aradığını fazlasıyla bulabilir.
  • allah bir yerden alıp bir yere veriyor işte.
  • 176 cm yakışıklı orta halli zeki erkeğim.bamyam 18 cm hormonlu. isteyeni yeşillendireyim.
    dipnot: sevgilim ya da bağlı olduğum biri yok.
  • çok geniş bir yere göre küçük görünüyor olabilir.
  • kadınların standartlarını belirlemesi lazım.

uzun boy 5 tl
    zeka 10 tl
    kas 5 tl
    yakışıklı 10 tl
    zengin 10 tl
    standart üstü penis 5 tl

kaç paranız olduğunu siz biliyorsunuz, ona göre seçeceksiniz. hepsi beraber olsun diyorsanız da, çok güzel olduğunuzdan, ince belli, güzel tenli, zeki, eğitimli ve erkeği gerektiği yerde rahat bırakmasını bilen, trip atmayan, hamarat olan falan biri olmanız lazım. bilmiyorum anlatabildim mi?

bu sebepten ötürü, 178 boy ile, biraz kel ve biraz kilolu biri olarak, her ne kadar zeki, eğitimli ve iri penisli olsam da yakışıklı olmadığım için partnerimdeki beklentim yüksek değil. varsa beklentisi benim seviyemde olan yeşillendirsin, belki eşleşiriz.
  • bamya var bamya var...
    https://eksiup.com/bdf5ea10d123
  • estetik mucizesiyle o bamyanın 2 katına kadar büyütülebileceğinin farkında olmayan yazar beyanı. mesela benimkisi eskiden 1 cm idi, tıbbın mucizeleri sayesinde çok şükür şu an 2 cm.