şükela:  tümü | bugün
  • anlattıkları şey düşündükleri şey değil ama güzel anlatmışlar. şehir tanıtımı ile ilgisini kuramadım ama kayseri esnafı adamı böyle yapar falan mı demek istemişler acaba?
    --- spoiler ---

bir eliyle göğüslerimi açtıktan sonra öteki eli kadınlık uzvumu okşamaya başlamıştı. durum böyleyken ben de gevşeyerek olumlu tepki vermekten korkmaya başlamıştım. dudaklarımı bırakıp göğüslerimi öpmeye başlayınca...

--- spoiler ---
  • kimse kusura bakmasin ama, kayseri valiliginin tembelligini ortaya cikartan proje. bir kisi bile proje kapsamina alinan yayinin icerigini okumadiysa eger, murphy kanunlari geregi o kitaplarda bir rezillik cikmasi kacinilmazdir.

kitabin yazari da halka kendi kulturunu anlattigini iddia ediyor. ustelik egitimciymis kendisi. ne diyelim, bizim cocuklarla bu egitimciler karsi karsiya gelmez insallah.
  • (bkz: sin city)
  • kitaba "ülke insanımızın kitap okuma alışkanlığının çoğu ülke insanlarına göre çok düşük olduğu bu günlerde..." diye başlayan bir önsöz yazan valiliktir. kitabı okumamış zaten kimse.
  • vali, kitaba yazdığı önsözde “ülke insanımızın kitap okuma alışkanlığının çoğu ülke insanlarına göre çok düşük olduğu bu günlerde, akıcı üslupla yazılıp her birindeki olaylardan ders çıkarılacak nitelikte olan bu kitapların gençlerimizin okuma alışkanlıklarını geliştirmelerine katkı yapacağını ümit ederek bu kitapların okuyucuya ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” demiş.

adam ülkede okuma alışkanlığı olmamasını eleştiriyor ama kendisi, bizzat önsöz yazdığı kitabı dahi okumamış.

işte benim güzide ülkemin kendine has çelişkilerinden bir örnek...
  • kitaptaki ''bilyorum'' kısmından sonrasını okumadım.

kayserimiz gelişiyor.
  • oran kalkınma ajansı yayınlamış, ajansın da adında küçük bir değişiklik yapmalılar.
  • kayseri ıh ıh :)