• yargılamak kimseye düşmez ama pek de sağlıklı görünmeyen bir ilişkidir. yaş farkı bir yana kadının evli olması, kocasının haberi/rızası olmadan "çocukluktan" daha yeni çıkmış biriyle seks yapabilmesi insanı rahatsız edebilir.

33 yaşında, ortaokul ve ilkokula giden iki çocuk annesi bir kadın 18'ine yeni girmiş bir tanıdığımızı kocası iş gezisindeyken eve çağırmıştı. çocuk gitmedi ama kadın ısrarla gelmesini istedi. son durum ne bilemiyorum ama burada 18'lik çocuk bana bir "av" gibi geldi ve rahatsız oldum. bence kadın, bu delikanlıyı hem manipüle etmesi kolay olacağı için hem de cinsel açıdan enerjik olacağını düşündüğü için istiyor. bir başka neden, kocası kadını cinsel açıdan tatmin edemiyor ya da genç yaşta anne oldu ve hayatın tadını çıkaramadı. bu da varoluşsal bir krize girmesine neden oldu, mantığını yitirdi...

peki ya henüz hayatta çok deneyimi olmayan ve hormonları zirve yaptığı için pek sağlıklı düşünemeyen bu çocuk teklifi kabul ederse ve kadının kocasına yakalanırlarsa ne olur? sanırım ülkedeki gazetelerin 3. sayfaları bu tarz olaylar nedeniyle doluyor...
hesabın var mı? giriş yap