şükela:  tümü | bugün
 • topla ilgisi olmadan tamamen ilgisiz bir şekilde koşan rakibinin sabit ayağına yaptığı makas hareketi sonrası görmediği kırmızı karttır:

  https://twitter.com/…yok/status/1031297772119576576

  gerçekten bu kadar ahlaktan yoksun bir futbolcu ve onu savunan ahlaksız insanlar olamaz. bu pozisyon net kırmızı kart üstüne en az 3-4 maç ceza alması lazımdı. o futbolcunun ayağı kırılsa ne yapacaktınız allahsızlar?

  quaresma rakibine vursa (asla bugüne kadar futbol hayatını bitirebilecek bir hareketi olmamıştır ne onun ne de diğer beşiktaşlıların) orospu çocukları çoktan yüzlerce yazı yazmıştı medyada videoları dönmeye başlamıştı. alın aşağıda beşiktaş maçı floodu var izleyin:

  https://twitter.com/…lqqq/status/991060840995540992

  gerçekten ahlaksız ve şerefsizsiniz. lens'te sarı kart gördü mesela açın bakın bu pozisyon ile o pozisyon bir mi!!!!

  edit: şimdi ezik gsliler sarı kart diyor taktik faul diyor bilmem ne. öncelikle eğer adamlar atağa çıkarken yapılan faul sarı kart diyorsanız haklısınız.

  ama adamsanız (ki değilsiniz) şu floodumu inceler sırf denayerin ceza sahası üzerinde kaç tane faul yaptığını ve atağımızı kestiğini görürsünüz. denayerden ayrı fauller var hepsini koydum. o maçta belhanda denen şerefsiz dirsek atmıştı ona sarı kart verdi hakem ve 90+ da topun önünde durdu diye iki sarı kart verdi 23 tane faule. siz böyle şampiyon oldunuz. o maçta belhanda atılmalıydı. stoperleriniz ve ön liberolarınızın tamamı en az ilk yarıda hemde sarı yemeliydi. sonra kaçırdığımız pozisyonlar bizim hatamız olur.

  bu pozisyonda eğer donk denen kazma topa değse belki sadece sarı verilirdi. ama topu kaptırıp üstüne yetişmesine mümkün olmayan bir topa müdahale etmeye çalışıp rakibin sabit ayağını makasa alıp kırmaya teşebbüs etmek kırmızıdır. makasa aldı şerefsizler adamın ayağını. adam yana düşmedi iki ayağı havalandı ve yuvarlandı. donkun apış arası adama değiyor lan. kör müsünüz? bundan daha net makasa almamı olur. sabit ayağına kayarak müdahale ediyor. tekrar yazayım sabit ayağına kayarak arkadan-yandan müdahale ediyor. ayağın kırılmaması mucize lan. bu neyin tartışması neyin sarı kartı. amk malları.

  gs geçen sezonda bir çok maçta rakibinden az topa sahip olup maç kazandı. ve ben beşiktaş'ın böyle bir maçı yoktur dediğim zaman malın biri çıkıp 10 kişi kaldığımız bayern maçını gösterdi anca. çünkü başka yokswh

  velhasıl. bu pozisyonu aklamaya çalışmak, yok yugoslav faulu demek, yok sadece atağı kesti demek art niyettir.

  yukarıda allah varsa donk denen kazma avrupa maçlarında yapar aynısını da görürsünüz ebenizin yugoslav faulunu.

  ısrarla cevap vermek isteyenler için floodumu tekrar bırakıyorum isteyen izleyip yorum yapabilir :

  https://twitter.com/…lqqq/status/991060840995540992
 • leş gibi tiner kokan başlık.
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • galatasaray'lı olduğu için verilmeyen kırmızıdır. çünkü galatasaray, türkiye'nin en büyük kulübüdür. dünyanın her yerinde o ülkenin en büyükleri hakemler tarafından bir şekilde kollanır. kollandıkça büyürler, büyük oldukları için kollanırlar. napsınlar beşiktaş'ı mı kollasınlar. 10 yılda 1-2 defa şampiyon olan üçüncü büyüksünüz. son 2 şampiyonluğunuzda -özellikle birincisi- hakemlerin nasıl sizlere çalıştığını da hatırlıyoruz.

  her şeyden bağımsız kırmızı da değil pozisyon.

  edit: küfürler, küfürler, küfürler. bir galatasaraylı olarak sizlerle muhatap olduğum için minnet duymak yerine küfür mü ediyorsunuz. tinerci lütfen.
 • net bir kirmizi kart verilmemistir. tiner falan demeden once insan karsit argumanini ortaya koymali.

  rakip futbolcuyu sakatlamaya yonelik, sportmenlikten uzak bunun gibi mudahalelerde fifa hakem seminerlerinde direkt kirmizi verilmesini ogretiyor. donk topa yetisme sansi olmadigini biliyor, zaten topa degil direkt rakibe mudahale maksadi ile geliyor. ustelik mudahalesi sportmenlik sinirlarinin disinda.

  ayni mudahaleyi goztepe’li oyuncu yapsa kirmizi cikardi.

  var aslinda yokmus daha sezon basinda gorduk.
 • maçta var odasındaki hakemlerden baş hakem barış şimşek. barış şimşek zamanında meşhur kasımpaşa maçında donk'un yaptığı hamlede saçmalayan hakemdi. aynı hakem, aynı futbolcu olayı olması da garip olmuş, birisi barış şimşek'e söylesin seviyorsa gitsin konuşsun, böyle uzaktan bakışmak ve kur yapmalar ile ilerleme sağlayamıyor gibi duruyor. pozisyona galatasaray açısından bakmıyorum, umurumda da değil ama bu hareket kırmızıdır.
 • donk geç kalmış, hatalı, atağı da kesmek istiyor, kaysa ve düsürse sarı görebilirdi. çekse vs. ama dostlar bu başka bir faul. pozisyonda tamamen kasıt unsuru var, sportmenlik dışı rakibi durdurmayı geçtim, sakatlamaya yönelik sert bir makas hareketi mevcut. bunları premier lig'de hakemler çok net atıyorlar. hakemin zaten aklı karışık, "var" a başvuruyor. hakem pozisyonu tekrar izlerken donk'taki "siktir ya gördük kirmiziyi" pişmanlığı çok net yüzünden okunuyor ve hatasının farkında.

  sonuç ne sarı kart. resmen donk'u ödüllendiriyorsun. belki atsan, göztepe galatasaray'dan daha kötu değildi. oyun ortadaydı. puan ya da puanlar gelebilirdi. pfdk'ya sevk edilecek donk'a en aşağı 2-3 maç ceza gelecekti. şampiyonluk yolunda bunlar önemli şeyler. galatasaraylı arkadaşları adalete davet ediyorum. pozisyonun hiçbir açıklaması yok!
 • fetö hala nasıl müdahale edebiliyor bizim lige aklım almıyor amq
 • hiçbir galatasaraylının neden kırmızı kart olmadığı hakkında tek kelam edemediği pozisyon. onun yerine laf kalabalıklığı yaparak yok bilmem ağlama, yok bilmem tiner miner diyerek saçmalamayı tercih etmeleri de açıkça gösteriyor ki pozisyon açıkça kırmızı karttır ve var renkliler için var.
 • galatasaraylıyım ve ilgili pozisyon kırmızı kart olmalıydı.
 • donk topu almak için kayıyor ama yetişemiyor.

  donk iyi bir insandır.gamsız ama iyidir.

  melo yapsa tamamda donk için bu sarı.