• 15 temmuz'da başlayan sürecin hala sonuçlanmaması ile peydah olan rezalet gibi rezalettir. rezaletin hasosudur. 10/10'dur.

bilmeyenler için peşin not; türknet'in bir çağrı merkezi yok ve sadece sistem üzerinden talep oluşturularak iletişim kurulabiliyor.

kısa özetin ardından ekran görüntülerini paylaşacağım. 4 saattir uğraşıyorum bunları kesip biçip yüklemekle, siz de 5 dakikanızı ayırıp ekran görüntülerini okuyun bir zahmet.*

kısa özet; yeni abonelik sonrası kurulum için gelen ekip bağlantıları yaparken bir bağlantı hatası yapıyor ve ev numaramız değişiyor. yani; bizim ev telefonunu arayınca başka bir ev, başka ev telefonunu arayınca da bizim ev telefonu çalıyor. bu hatayı düzeltmesi için ptt'yi aradık, gelip düzelttiler fakat bu sefer de internet koptu. ilk kurulumda yapılan bu hatadan dolayı yeni kurulum yapılması gerekliliği doğduğu için türknet'ten tekrar kuruluma gelmelerini istedim ve sinir harbi başladı. sürecin nasıl işlediğini hep beraber inceliyoruz. kronolojik sıralama ile ekran görüntüleri;

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

bonus: 1 gün kullanılabilen internet "hizmetine" karşılık kesilen iki fatura

daha da bir şey demiyorum. sinir sistemim yıprandı, andropozun eşiğine geldim amk. sikicem internetinizi de 36 saatinizi de saha ekiplerinizi de..
  • rezilliktir tabii de 43 fotoğraf yüklemek nasıl bir azim ben onu düşünüyorum ve sırf bunun için 10/10 veriyorum. en azından emeğe saygı.
  • çagri merkezinin olmayisi gercekten berbat bir durum. benimde basima ucak bileti alirken gelmişti.
    ısallah bir an önce cözülür sorunun.
hesabın var mı? giriş yap