şükela:  tümü | bugün
  • beton beton diyen senin tayfa beratcığım. 20 yıldır ülkenin iliğini sömüren güruh beton beton diye ortada geziyor.

zaten 20 yıldır ülkeyi yöneten adamlarsınız. hala dışa bağımlı olmayacağımızın müjdesini vermekle meşgulsünüz. ben bir bok anlamadım bu işten.
  • ekonomiyle arası iyi değil ya şimdi de inşaata dayandı herhalde
  • sondaki made in türkiye cümlesi ile yaran tivittir.
  • daha yeni nemrut krater gölüne beton dökenler söylüyor bunu. yersen.
  • o bedeller ödenecek!
  • --- spoiler ---
    avrupa ve orta doğu'nun ilk yerli entegre güneş paneli fabrikası türkiye'de açılıyor.
    --- spoiler ---

yalan değil, düpedüz kuyruklu yalan... avrupa'da bir sürü güneş paneli fabrikası var ve hatta bir tanesine de ben iş yapıyorum.

hani ihracat yapmasam, elimde adamlara kestiğim fatura olmasa, neredeyse inanacağım bu yalanlara...

avrupa'nın güneş paneli üretmediğini iddia edecek kadar kim beynini yıkadı senin berat?
  • "avrupa ve orta doğu'nun ilk yerli entegre güneş paneli fabrikası" derken ?

misal alaman alamanyada açınca ona yerli olmuyor zaar?

çok ilginç kafalar çook
  • (bkz: ne desem gg)
  • rusya tipi yandaş oligark yaratma teknolojisinde zirveye oynadığımızı gösteren tivit.

- bana da versinler tüm ballı lokma garanti geri ödemeli ihaleleri, üstüne ihalelerin tahkimini de yandaşlarınkilerde yaptıkları gibi londra mahkemelerine versinler, türkiye cumhuriyeti yüzlerce yıl seve seve bana hava parası vermek zorunda bırakılsın,
    - silsinler yüzmilyonlaca dolar vergi borcumu,
    - versinler her yapacağım iş için yüzmilyonlarca dolar teşviği
    ...

ben de yaparım, yapmak ne kelime afedersiniz anasını ağlatırım be.
    işin tüm maliyetini 0 riskle 80 milyon vatandaşa yıktıktan sonra
  • "avrupa ve orta doğu'nun ilk yerli entegre güneş paneli fabrikası" ne demek anlayamadım iyi bir şey mi acaba, hadi orta doğuyu geçtim avrupada almanyada her yer güneş enerjisi tarlası, entegre güneş paneli fabrikası yok mu? yoksa neden yok?

akp'li olmadığım için merak ettim kusura bakmayın.