• bayern için barcelona maçından çok daha zorlu geçecek bir maç. lyon çok daha fizikli, dirençli ve organize bir takım, rudi garcia da setien'den çok daha iyi bir hoca. ancak denayer - marcelo ikilisinin gnabry, lewo, müller üçlüsüne pek fazla direnebileceğini zannetmiyorum. davies ve kimmich de bindirince tokatlayamayacakları takım yok. skor tahmini 1-3.
  • lyon 3-5-2 yerine 5'linin kanatlarındaki hücumcu dubois ve cornet'i çıkarıp iki tane sağlam savunmacı koyup 5-3-2 hatta sadece depay'ı ileri uca koyup dembele'yi yedek başlatarak bir tane fazladan defansif orta saha ekleyip 5-4-1'e dönmezse büyük tatsızlıkların yaşanabileceği bir maç bizi bekler bu gece.

bayern'i sevsem de tarafımız her zaman underdog'lardır. hadi bakalım lyon bir fransız finali izleyelim, bu sene her şey yaşandı bir de bu yaşansın nolacak.

edit: şöyle bir düşündüm de türkiye'ye gelse iki bek ve iki orta saha göbeği de dahil olmak üzere bayern'deki 8 hücumcu azmanın içinde gol krallığına oynamayacak adam yok. koy ileriye hepsi bam bam. lyon'un tek şansı sıfır atak düşüncesiyle sahaya çıkıp ilerde depay'ın kişisel becerileriyle yakalanabilecek duran topları ince eleyip sık dokuyarak kullanmak, rakibin kırmızı kart görmesi için toplu salavat zinciri başlatmak ve 90 dakikanın çabuk geçmesi için zamanı bükmek olabilir.

maç saati editi: abooov adam takımı hiç bozmamış, cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz kendisini.
  • final dahil bayern toplam 8 gol daha atacak.
    at fava bekle.
  • ağır tecavüz olacak. almanlar acımaz.
  • bayern'in hiç de zorlanmayacağı bir maç. aynı sözleri leipzig için de, shaktar için de kurdunuz ama tarih yine bildiğini yazdı. bayern'in farklı alacağı maç.
  • bayern psg final oynar bayern kupayı alır birde skor tahmini bırakalım şuraya bayern 2 psg 0
  • bababababababa...

bayern barcelona'dan daha çok zorlanırmış!!!

bababababababababa...

amk adamlar barca'ya 8 attı lan 8!!! nabacaklar, lyon'a 10 mu atacaklar daha kolay olması için.

bence bayern daha zorlanır bu maç ebek. 6'dan fazla atamazlar asbdjasbdas

sözlük nostradamus dolu amk. umarım bayern 9 atar da göt eder beni ve nostradamusları.
  • bayern çok formda olsada lyon buraya city ve juventus'u eleyerek geldi sonuna kadar dilenmeye çalışacaklardır.iki maç yenilmedikleri takdirde kupayı kazanma şansı varken ve leipzig'e göre daha oturmuş bir kültürü varken bu isler kolay değil.kesinlikle leipzig gibi kolay pes etmezler.finale çıkmaları durumunda psg maçı onlar için yerel rekabet katkısıyla daha zorlu olsada.kolay kolay teslim olmak istemezler.
  • lewandowski 8-2 biten barcelona macinda sadece 1 gol atabildi. takimin geri kalani gole doymus olsa da lewandowski henuz o doygunluga erismedi. o yuzden tahminim lewa'nin en az 3 gol atacagi yonunde. gnabry ve muller de atsa arada, 6-0 gibi bir sonuc surpriz olmaz.

lyon, juventus ve city'i eleyerek gelmis olabilir. ama karsilarinda hicbir takimdan korkmayan ve oyunu her anlamda dikte eden bir bayern var. ben en son boyle bir dominasyon kuran takim olarak yine 2013 bayern'i hatirliyorum. 2011 barcelona'si da benzer bir etki yaratmisti.

bayern, "biz barca'ya 8 attik" psikolojisine girip rehavete kapilmadigi surece, ki oyuncularin roportajlarini izleyince barca macini coktan unuttuklari ve yari finale odaklandiklari cok rahat anlasiliyor, lyon'a elenmesi cok zor. takimin her bolgesinden saglamlik akiyor. oyle bir hucum hattina sahipken gol bulma sikintisi cekecegini hic zannetmiyorum.
  • belki bol gollü bitmez ama önemli bir sakatlık yaşanmazsa bayern in her türlü kazanıp turu geçeceğini düşündüğüm maç.

ben her türlü favori olmayan ekipten yanayım, orası ayrı. farklı bir şampiyon çıkması her zaman daha keyiflidir. onlar olamayacaksa da psg olsun.*
hesabın var mı? giriş yap