• "sevgilim polat alemdar olsun, assin kessin, kıskansın, gerektiğinde masaya yumruğunu vursun ama beni de el üstünde tutsun"niyetiyle yapılan ama genelde ya mezarda ya da karakolda biten bir ilişki türü..

siz bakmayın " ama belki zorla evlendirildi, siz onun ne yaşadığını biliyor musunuz?" diye duyar kasan andavallara. bu tiplerin çoğu bu tarz adamları özellikle seçerler.. ki buradaki kadın da zaten evliyken bu tarz bir adamla ilişki yaşamaya başlamış.

sonra da şiddet görünce, devlet bizi korusun.. devlet seni korusun da kardeşim sen kendin önce bi kendini koru..

geçenlerde öldürülen bir kız vardı. sevgilisi bunu dövmüş, kiz karakolda sevgilisinden şikayetçi olmamış.. dolayısıyla. sevgilisi salinmis.. daha sonra adam gelmiş kızı öldürmüş..

buradaki bazı ibişler, "ama devlet neden adamı serbest bıraktı, bırakmada kız yaşıyordu" diye mal mal konuşuyorlardı.. lan kardeşim kız kendi şikâyetçi olmadıktan sonra sana bok yemek düşer.
    kendi düşen ağlamaz..

herkes seçimlerinin sonucunu yaşasın amk.
  • (bkz: kadınların piç adam tercihi)

mahallede torba tutan bir arkadaşım var.
    sever sayarım yine.
    allah ayıırmasın, mesud etsin.
    kız arkadaşı var.
    birkaç kez gördüm.
    model gibi bir şey.
    bizim mahallede öyle kız olsa unutmam çünkü.
    mahallemizde çok temiz delikanlılar da var.
    çok efendi adamlar, yakışıklı adamlar, güzel iş güç sahibi adamlar vs.
    yok abi.
    yok işte.

yaratılış mı neyse artık.
    belki de o suç makinesi, serseri oğlanı, 'güçlü' olarak görüyorlar.

münferit olaylar tabii.
    üzücü evet, toplumda pek de küçük bir kesim değil bunlar ama.
    azınlık olduğunu düşünüyorum.
    gerçekten aklı başında, okur yazar bir kadının böyle insanlara hoş gözle bakmadığını biliyorum.
  • siyasi suçları hariç tutarsak, ancak salak ve ruh hastası bir kişinin yapabileceği bir iştir...
  • sevgilisi tarafından öldürülünce asla üzülmeyeceğimdir.
  • bazıları suçlu sever.
  • adana’da görülebilecek bir ilişki türüdür.
  • (bkz: #101811574)

ya ahahajsja tabii canim 19 suc sicmis bir pisligin bir daha yapacağının garantisi olabilir mi hic suc islememisle aynidir cezasini cekmissebdjdjsbdjdk

ay ciddi ciddi yazmis bir de butun psikiyatri bilimi agladi su cikarima.

embesilin yapacagi istir.
  • gerçekten bu tip insanları seven kızlar var bir nevi o ortamın insanları birbirini buluyorlar
  • başı belada muhtemel tabancasını unutmuş helada
  • 20. suçu da sizi öldürmek olabilir, böyle salak insanlara yüz vermeyin.
hesabın var mı? giriş yap