şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaşımızın şampiyonlar ligindeki 3.maçı. saldır kartalım.
  • turkiye'den gelmek isteyenlerin hemen istanbul-roma thy ucus biletini almalari gereken mac.

330 try bilet gidis donus. roma-napoli ise trenle 1 saat 12 dakika. 9-20 euro arasi degisiyor biletler.
  • beşiktaştan sonra en çok sempati duyduğum takımdır napolitane.
    beşiktaş kazansın, ama hır gür çıkmasın dediğim maçtır.
  • bu maç için napoliye gideceklere napoliye daha önce gitmiş ve uzun sayılabilecek bir süer kalmış birisi olarak yegane tavsiyem;

sakın ama sakın elektronik alet (telefon, tablet vs.) almayın! "odunla" döverler.
  • bu maç için napoliye gideceklere napoliye daha önce gitmiş ve uzun sayılabilecek bir süre kalmış birisi olarak yegane tavsiyem;

özellikle terminal civarindaki ara sokaklara girmeyi geçtim, kafanizi dahi uzatmayin. ana caddelerden ayrılmayın. gezmek isterseniz metroya binip dante meydaninda inin. o civarlarda takilin.
  • beşiktaş taraftarının alnının akıyla çıkacağı, "beşiktaş" sesiyle italya'yı inleteceği maç.

deplasman olmayan sırbistan partizanda deplasman açtıran bir tribünden bahsediyoruz.
    beşiktaş tribünü avrupada en çok saygı duyulan tribünlerden biri.

edit: biletleri alıp geri sayıma başladık.
  • bu maça gitmeyi düşünen ekşi tayfa, toplanıp ucuz yol, konaklama ya da tur hakkında paylaşımlarda bulunalım. bireysel haraket çok tuzlu oluyor incelediğim kadarıyla.
  • maça gitmeyi düşünüyorum ama tekim otele ortak bir arkadaş arıyorum
  • maca gitmek isteyip otele arkadas arayan bayan taraftarlara yardimci olabilirim.