*

şükela:  tümü | bugün
  • 2-3 hafta önceden bilet alıp cenazeye uğrama planından sonrasını okumadığım rezalet.

birine ötenazi yapıldı da biz mi duymadık?

not: ilk entry editlendiği için bu entry hükümsüzdür.
  • süper olay.

2-3 haftadan önce cenazeye uğrarız diye planlanan seyahatmiş. 3 hafta içinde nasıl olsa biri ölür koskoca izmir'de. birine katılırlar artık.
  • -selam kanka naber ? geçerken bir uğrayalım dedik.
    - ....
  • - ölüyü gömdüler mi?
    + yok abi sizi bekliyorlar 2 haftadır.
  • son kullanma tarihi gecmis rezalet.
  • aynı şey yurtdışı uçuşumuz için bizim de başımıza geldiğinden rezaletten ziyade thy nin standart işlemlerinden biri olduğunu düşündüğüm olay. adamlar yolcuymuş, hakkıymış umursamıyorlar kesinlikle. adamların standartı -en azından türk yolculara- kötü hizmet. reklamı 100 farklı şekilde ulaştırıyorlar ama nedense iptal haberi ulaşmıyor.
    biz atatürk e ulaşımı da kendi imkanlarımızla sağlamak zorunda kalmış ve parasını thy den alamamıştık. yine şanslıymışsınız. sabiha gökçende thy kullanmamak lazım. iç ve dış hat olmak üzere topu topu 6 kez uçtum, 4 kez sorun yaşadım.
  • geçen sene 27 haziran'da istanbul aktarmalı manchester-dalaman uçuşu sonrası (gece 2 gibi dalaman'a indik) bavulumu kıran thy ile aynı olması şaşırtıcı değil. bavulum paramparça edilmiş. yerde rapor edebileceğim kimse yoktu. ben de eve geçtim ve daha sonra durumu açıklayıp kendilerine fotoğraflarla beraber mail gönderdim. fakat, havaalanında bildirim yapmadığım için herhangi yardımları olmuyormuş. e kardeşim havaalanında masanızda kimse yoktu, in cin top oynuyordu diyorum. efendim bunu orada bildirecektiniz diyor. 6buçuk saat uçuş, aktarma vs ile toplamda 10 saattir yoldayım. havaalanında durum yarım saat 45 daha raporlama yapıcam. uğraşmaya tenezzül bile etmedim. içimden gelmedi.