• ya sacma saçma konuşmayın. gaspçı diye tum taraftarı suclarsan art niyet ararım. sanki bana 3 büyüklerin taraftarı melek, hic başkalarına saldırmazlar.formalarını çıkartmazlar. hepimiz aynı bokun laciverdiyiz iste kandırmayın kendinizi.

konyaya başarılar. büyük ihtimal yenilirler zaten.

not: 3te3 spor.
  • tsi 20:00'da başlayacak olan uefa avrupa ligi 2017-2018 sezonu ı grubu 3.hafta mücadelesi. vitória guimarães galibiyetiyle moral bulan temsilcimiz, grup birincisi red bull salzburg karşısında galip gelmesi durumunda gruptan çıkmak adına çok önemli bir avantaja sahip olacak. oldukça formda olan avusturya temsilcisi red bull salzburg'un ise birinci sırayı bırakmaya hiç niyeti yok. gerçekten güzel bir maç bizleri bekliyor.
  • konyaspor fena oynamıyor. erken gol yedi geriye düştü. daha fazla gol görürüz gibi geliyor bana her iki takımdan da.
  • yeter yildirim demiroren yeter ve oley oley abdullah catli besiktasin cocugu abdullah catli tezahuratlarinin yukseldigi mac. anlik iq dusmesine sebep oluyor. kapadim gitti.

not: abdullah sanli diye bagiriyorlarmis. yardimsever yazar arkadasima (bilmemkacincinesiluzayli) tesekkur ederim. konyaspor baskan yardimcisiymis.

not2: sebebini buldum, burada abdullah şanlı samsun'da konyaspor galibiyetinden sonra taraftarlarının yaptığı gerzeklikten ötürü beşiktaş camiasından özür diliyor ve şampiyonlar liginde şans diliyor.

kardeşim siktirin gidin allah kitap aşkına, gidin başka bi beylik mi kuruyosunuz ne sikim kuruyosanız kurun. siz türk falan değilsiniz, siz bir grup meczup, özünü kaybetmiş, türklükten uzaklaşmış, yozlaşmış, yalayıp yutan, dik tutan iktidar yalakası, başkasının başarısını, medeniyeti çekemeyen okul çocuklarısınız.

siktirin gidin.
  • sahada omer ali diye biri var. butun takim teknik ekip herkes ondan bi seyler umuyor gibiydi. eleman ayagina gelen 5-6 topun hicbirini degerlendiremedi ve mac boyunca surekli top kaybetti. hatta bi ara ali tandogan'a tas cikartacak sekilde altipasin ordan 45 derece aciyla topu tribunlere gonderdi. sozluk'te baktim herkes ove ove bitirememis.

konya bu maca hic calismamis. herkes telasli panik ve amator oynadi. macin basinda salzburg 5 dakika press yapinca konya dayanamadi ve 5. dakikada golu yedi. hatta mac basladi 35. saniye falandi salzburg korner kazandi. mustafa resit akcay'a da yazik. konya'da hali sahalari dolassa bundan daha iyi kadro kurardi. insan utanir boyle sikindirik kadroyla maca uefa arenasina cikmaya. elinde ali camdali gibi tecrube var ve macin son 10 dakikasi adami oyuna aliyor beyefendi. sanki takimi onde ve isler tikirindaymis gibi 10 tane kazmayi surmus sahaya. pazar gunu kayseri acimaz ezer gecer konya'yi.

her sey bir yana bu konyali futbolcular hic mi acip tv'de bir mac izlemiyor acaba? son on senedir futbolda pas diye bi sey kesfedildi. pas yaparak adam eksiltme, pasla oyunu domine etme. yani bu pas diye nimet varken al topu dik ileriye onundeki 20 adami calimla vur kaleye. boyle bir sey kalmadi artik futbolda.
  • kaleci hatası ile 0-2 oldu.
  • ilk yarıdaki coşkulu taraftar desteğine karşın son yarım saatte yönetim istifa seslerinin yankılandığı maç.
  • konyasporun yetenek yoksunluğundan kaybediyor olduğu müsabaka.
    topu durdurmadan bir sonraki hamlesini yapamayan oyuncular, dikine paslarda bayağılık (araya yapılması tercih edilir), bitiricilik konusunda bir forveti olmayışı, tekniği yüksek oyuncunun olmayışı, forvet arkasındaki oyuncunun ön liberodan daha fazlası olmayışı vs. vs. tek artısı, sahasında oynayışı ve oyun anlayışının mevcutta bulunması. yukarıdaki yoksunlukları ne kadar azaltırlarsa o raddede formları artar.
  • hiç mi izleyen yok. açık kanalda medeniyetin beşiği konya'da yapılan maç. 0-1 geride.
  • uefa avrupa ligi tarihi yeniden yazılacabilir herşey konyasporumuza baglı
hesabın var mı? giriş yap