şükela:  tümü | bugün
  • ışid'den kaçan herkese kucak açmak insanlık görevi olduğundan çok iyi karşıladığım olay. önemli olan herşey normale dönünce geri dönmeleri.
  • habertürk ve cnn türkdeki canlı yayını izleyip ağlatan geçiştir. bu gün onlara yarın bizenin habercisidir.
    insanlar perişan,çocuklar perişan.bizden,avrupalılardan hiçbir farkı olmayan doğdukları bölge farklı olduğu için bu durumda olan insanlar onlar. kendi ülkemizin refahını düşünüyorum bir an "keşke gelmeseler" diyorum içimden.sonra bir bebeğin ailesi kayıp, bir kadın 4 gündür çölde olduğunu söylüyor, bir anne 2 aylık bebeğini bırakmış sınırda, bir baba hüngür hüngür ağlıyor.buyursunlar gelsinler ne diyelim. rabbim bu sığınmaların mükafatını bizi batılıların şerrinden koruyarak gösterir inşallah.hakkımızda hayırlısı
    not: o kadar insanı içeri kayıtsız şartsız almazlar inşallah yeni girenleri eminönünde dilenirken görmemek dileğiyle.devlete çok iş düşmekte içeri almakla bitmiyor.onca insanın hijyeni barınması beslenmesi ooo. bir de dönüp nankörlük yapmazlar diye umuyorum.
  • yıl olmuş 2014 yeni kavimler göçü başladı...
  • kimsesizlerin gür sesiymiş. kuzey ırak'taki türkmenler'e kapıları açmıyorken çıkmıyordu gür sesiniz? ama doğru, onlar arap değil hele sunni hiç değil töbe bismilla. arap götü yalama aparatları sizi.
  • daha fazla akp oyuna ihtiyaç olacağından buyur edilmiş güruh. sonumuz hayrolsun. allah doğu illerinde yaşayan vatandaşlarımıza sabır ve kolaylık versin. bir hafta sonra istanbul'da kendilerini göreceğizdir. vesselam planlı oluşturulmuş ışıd'in planlı saldırıları sonucunda planlı olarak ülkeye alınan zavallı insanlardır. bu ülke 5-6 yıla kadar çok karışacak. acaba evlerimizde güvende olabilecek miyiz?
  • tehlike gecince geldikleri gibi gideceklerse. burada vatandaslik almayacaklarsa dilencilik yapip ustume atlamayacaklarsa sorun degil.
  • (bkz: 19 eylül 2014 suriyelilerin türkiye'ye vajişi)

kusura bakmayın, başka tanım bulamadım bu rezalete.. eleğe dönen berbat bir ülke olduk.. dış politika sıfır, icraat sıfır, kredibilte sıfır, güven sıfır, istikrar sıfır..

tüm siyasi konjonktür, baştaki sinirlinin en tepeye çıkıp yargılanmadan kurtulması üzerine kurulunca geldiğimiz nokta bu..

tepe tepe kullanın amk..
  • her zamanki gibi sadece sünnilere sağlanan geçiştir.
  • hadimkoydeki sanayiye katilmaya devam edecek kacak işgücünün ülkeye girisidir.
  • kayseri'nin batisina bir adim dahi atmamalari gereken suruler. isid yok merak etmesinler guneydogu ve dogu anadolu'da madem isid'den kaciyorlar.

not: bizim de cin modeli benimseyip, her turlu sanayi ara urunleri uretmek ve ihrac etmek icin fabrikalar acip bunlari gece gunduz calistirmamiz olabilecek en mantikli hamle olur.

hesabın var mı? giriş yap