• amazon.com.tr'nin resmi olarak kullanıma girmesiyle, sitenin amazon'un arayüzünü kullanan bir turk tipi e-ticaret sitesi olduğunun ortaya ortaya cikmasi sonucu olusan, amazon türkiye'nin ilk resmi rezaletidir.

amazon'un diğer ülkelerde sağladığı hizmet ve sattığı amazon marka ürünlerin hiçbiri açılış itibariyle turkiyede yok. prime yok, primenow yok, tabii prime video-music yok, kindle, echo yok. üstüne ürünlerin kategorilerinde yanlışlar var (mesela mutfak kategorisinde en çok satan şey diş fırçası başlığı). anlasilan bazi urunleri mayis-haziran'da aldiklari fiyatlardan sattiklarindan simdilik ucuz urunler bulmak mumkun, ama stoklar yenilenince kisa surede fiyat avantaji da ortadan kalkacak.

korkarım burası 3. havaalaninin 29 ekimde açılacağı durumda açılmış, burayı da bir süre sakınmak ya da dikkatli kullanmak en mantıklı davranış olabilir.
  • akşam saatlerine doğru sol frame'de görme ihtimalimiz yüksek olan başlık.
  • "(bkz: açılması) mı?" dedirten rezalet(?).
  • adamlar daha kepenk açmadı (bkz: hoşt ulan)
  • bende başlığı açmaya geliyordum. açmışlar yetişemedim. başlığı açıp içeriğe "şaka lan şaka" yazacaktım olmadı.
  • o rezalet olsa olsa türkiye'de yatırım yapmasıdır. daha büyük rezalet mi var amk.
  • önce türkçe okuma yazma öğrenelim daha sonra rezalet başlığı açalım dedirten hede.
  • siteye girmek istediğimde avast anti-virüs tarafından durdurulan site. pishing uyarısı veriyor.
  • ben başlıyorum o zaman.
    link atamıyorum.

lenovo v110 80tg011jtx 15.6" notebook, ıntel celeron n3350 500 gb
    başlık bu. ürün özelliklerinde 1tb, i3 yazıyor.
    yorumda yapılmıyor.

sitenin ilk ve son rezaleti olur umarım.
hesabın var mı? giriş yap