şükela:  tümü | bugün
  • gs'nin bu sezon tt arena da oynayacağı ilk maçtır.

bilet olsa da bodrum'dan gelsem.
  • alanyasporumuza basarilar dilerim.
  • galatasaray'ımızın kendi sahasındaki ilk süper lig maçıdır.

keşke bu ilk maçta stada gidip maçı seyredebilseydim. malesef devretmek zorunda kalacam.

kısmet diğer maçlara artık.
  • üzülerek söylemeliyim ki bu yoğun fikstürde rotasyonun şart olduğu maç.

----------------------muslera-------------------
    yedlin--- alpaslan ---- luyindama ---- ömer

----------gustavo--------------taylan-------------

morutan-----------feghuli-----------emre kılınç

---------------------------diagne -------------------------

on birini bekliyorum.

kendi evimizdeyken dinlendirebildiğimiz kadar oyuncu dinlendirmeliyiz.

maalesef fikstür çok yoğun. bu takımın gidişatını sadece sakatlıklar bozar. sakatlıkların önüne geçmek için rotasyon şart.
  • gişe fiyatının altına kuzey alt tribününden bilet devredebilirim.
  • doğu alt, üst veya batı alt, üst için 2 adet bilet aramakta olduğum maç.
  • alanyaspor'un galibiyetiyle sonuçlanacaktır. bülent hadi göreyim seni.
  • başlama saati 16:00 olan, halil’in en az bir gol atacağı maç.

halil birak golu sut cekemedi ve ikinci yarida yerini muhammed’e birakti.
    evet fatih hocam, buyuk galatasaray taraftarindaki yerin bir baska. bir-iki sezon takimi sampiyon yapamaman icimizdeki sevgini azaltmaz.
    lakin takim goz gore gore top oynamiyor. ve ekran basindaki bizler gibi senin de olanlari sadece izleyip hicbir sey yapmaman, seyirci kalman biz taraftara aci veriyor.
    yardimci hocalardan da yeterince verim alamadigini dusunuyorum.
    ozelestiri zamani hocam, biz ne oynuyoruz boyle?
  • galatasaray için oldukça zor maçtır. alanyaspor geçen seneki oyunuyla bizi epey sıkıntıya sokmuştu. bu sene de aşağı yukarı aynı sağlam oyunu sürdürüyorlar. fatih terim eğer takımı yine oyuncu değişiklikleriyle geriye götürürse puan kaybı kaçınılmaz olur. umarım lazio maçındaki gibi takımı doğru dizilişle sahaya sürer ve değişiklikleri de makul derecede yapar.
  • eski gücünde olmayan ve bu sene orta sıraları hedefleyen alanyaspor ile geçen seneki kalitesinin üzerinde olan ve bu sene küme düşme potasının bir tık üstünü hedefleyen galatasaray arasında geçecek zorlu süper lig mücadelesi. her iki takım beşiktaş ile karşılaşsa galatasaray yine o çok sevdiği altı golü yeme kapasitesine sahip iken, alanyaspor 3-4 golde kalacaktır diye düşünüyorum.

galatasaray genç bir takım, normalde genç futbolcular 1. lig veya 2. ligde pişerler. diğer taraftan galatasaray’ın mevcut seviyesi de bu civarlarda. bu sebeple gençler uyum içinde oynayabiliyorlar. alanyaspor’un kalecisinin topu kendi kalesine yuvarlaması dışında fazla bir gol opsiyonuna sahip değil galatasaray. alanyaspor ise galatasaray’ı yenmeyi, hatta galatasaray’a fark atmayı alışkanlık haline getirmiş bir takım. bu mücadelede de farkı yakalayacaktır.

sonuç tahmini;
    72% alanyaspor galibiyeti,
    27% beraberlik.

skor tahmini;
    alanyaspor:4 galatasaray:0

not: atiba.

edit: türkiye’nin gördüğü en mert, en cesur, en içi dışı bir kaptanlarından biri olan bülent korkmaz’a asılsız laflar söyleyen beşiktaşlı renktaşlarımı ve fenerbahçeli dostları esefle kınıyorum. bir beşiktaşlı olarak defalarca milli formamız altında ter döken bülent korkmaz, galatasaraylıların olduğu kadar benim de büyük kaptanımdır ve bugün galatasaray’ı eze eze yenecektir.