şükela:  tümü | bugün
  • saat 14.30'da anıtpark'ta meral akşener'in halk ile buluşacağı miting.
  • sanırım henüz başlamamış miting.

yayın ;

https://www.youtube.com/watch?v=zzwikoxwcp4
  • düzce gibi küçük bir ilimizden beklenmeyecek ölçüde bir kalabalık olan miting.
  • mitinge ciddi bir ilgi var düzce'de. insanlar miting alanında ve alanın dışında meral hanımın gelişini bekliyor. düzce gibi bir akp kalesinde iyi partiye baya oy çıkacak sanırım. şu anda seçim otobüsü ile alana giriş yaptı. gelişmeleri editlerim. istiklal marşımız ile başladık hadi bakalım.
    edit: alanın içindekinden fazla dışarıda izleyen var. mesafeli ancak ilgili bir kalabalık.
    helallik isteyip, başladı.
    meral hanımın söylemi ile yazıyorum bundan sonrasını;
    madem herşey iyi neden o zaman baskın erken seçim istedin. abbas yolcu tarzan zorda... 16 yılda neler yapmış bu arkadaşlar diye sorduk. ekonomistlere çalışma yaptırdık, bu enkaz yinede çalışırız ve kalkınır dediler ancak israf , yolsuzluk ve rüşveti engellersek.
    edit2: fındık fiyatı dolara endekslenecek. biz ne desek kendilerininmiş gibi sunuyorlar. 15 dedik onlarda 15 yaptı. hadi bakalım dolar endeksli olacak fındık.
    fındığı italyanlara teslim ettiler.
    9milyar dolarlık tarım ürünü ithal ediyor bu ülke. 1 milyon çiftçi işsiz bırakılmış demek bu.
    edit3: 5 yıl içinde türkiye tüm ithalatını kesip 6. yılda ihraç edeceğiz.
    70 milyar dolarlık fabrika, maden sattılar. 11 milyon gencimiz işsiz. kocaman adalet sarayı yaptılar içinde adalet yok.
    4 kanala çıkabildim. sadece bana kaynak soruyorlar.
    gençlere vatandaşlık maaşı bağlanacak. emeklilerden muayene katkı payı kalkacak. asgari ücretten vergi kalkacak.
    avmler ve küçük ensafa etkileri hakkında konuşuyor.
    50milyar dolar sanayi yatırımı yapacağız. işsizliği 5 yılda %5.6 ya düşürüceğiz.
    kaynak? bakanlar, eşleri, milletvekilleri için 8 milyar araba parası ödüyoruz. seçildiğim gün indireceğim onları o arabalardan.
    bu adam her yeri karıştırdı. usulüyle suriyelileri yerlerine göndericeğiz.
    edit 4: tika hakkında konuşuyor. meral akşener tikayı kapatacak dedi binali yıldırım. demedim ama baktık ki 8 milyar dolar harcıyormuş. kolombiyaya okul yapmış. ekvatorun iç denizini temizlemiş. sayıştay denetiminden uzak, büyük hırsızlık var. bu para ile 3-4 tüp geçit yapılır bedava geçilir. 24milyon hayvan alınır çiftçiye hibe edilir.
    edit 5: seçilirsem ilk ohal kalkacak. 15 temmuza giden taşları bu iktidar döşedi. bunların hataları 249 cana mal oldu. askeri okullar yine açılacak. analar babalar çocuklarını devlete emanet ettiler. devlete teslim edilenleri fetöya metöya kaptırdıysan o emanete ihanet ettin. binalara savaş açtın sen. çaycı çorbacısı içerde zengin damatlar arazi. bakan damat var oda fetö okullarından mezun.

miting bitti. halkın ilgisi fazlaydı. meral hanımın hitap ettiği seçmen kitlesi. iletişimleri iyiydi. düzce akp ve mhp için önemli bir bölge. düzce'de bile bu kadar ilgi gördüyse akp ve mhp seçmeninden oy alacak gibi. mitinge ciddi bir ilgi var düzce'de. insanlar miting alanında ve alanın dışında meral hanımın gelişini bekliyor. düzce gibi bir akp kalesinde iyi partiye baya oy çıkacak sanırım. şu anda seçim otobüsü ile alana giriş yaptı. gelişmeleri editlerim. istiklal marşımız ile başladık hadi bakalım.
    edit: alanın içindekinden fazla dışarıda izleyen var. mesafeli ancak ilgili bir kalabalık.
    helallik isteyip, başladı.
    meral hanımın söylemi ile yazıyorum bundan sonrasını;
    madem herşey iyi neden o zaman baskın erken seçim istedin. abbas yolcu tarzan zorda... 16 yılda neler yapmış bu arkadaşlar diye sorduk. ekonomistlere çalışma yaptırdık, bu enkaz yinede çalışırız ve kalkınır dediler ancak israf , yolsuzluk ve rüşveti engellersek.
    edit2: fındık fiyatı dolara endekslenecek. biz ne desek kendilerininmiş gibi sunuyorlar. 15 dedik onlarda 15 yaptı. hadi bakalım dolar endeksli olacak fındık.
    fındığı italyanlara teslim ettiler.
    9milyar dolarlık tarım ürünü ithal ediyor bu ülke. 1 milyon çiftçi işsiz bırakılmış demek bu.
    edit3: 5 yıl içinde türkiye tüm ithalatını kesip 6. yılda ihraç edeceğiz.
    70 milyar dolarlık fabrika, maden sattılar. 11 milyon gencimiz işsiz. kocaman adalet sarayı yaptılar içinde adalet yok.
    4 kanala çıkabildim. sadece bana kaynak soruyorlar.
    gençlere vatandaşlık maaşı bağlanacak. emeklilerden muayene katkı payı kalkacak. asgari ücretten vergi kalkacak.
    avmler ve küçük ensafa etkileri hakkında konuşuyor.
    50milyar dolar sanayi yatırımı yapacağız. işsizliği 5 yılda %5.6 ya düşürüceğiz.
    kaynak? bakanlar, eşleri, milletvekilleri için 8 milyar araba parası ödüyoruz. seçildiğim gün indireceğim onları o arabalardan.
    bu adam her yeri karıştırdı. usulüyle suriyelileri yerlerine göndericeğiz.
    edit 4: tika hakkında konuşuyor. meral akşener tikayı kapatacak dedi binali yıldırım. demedim ama baktık ki 8 milyar dolar harcıyormuş. kolombiyaya okul yapmış. ekvatorun iç denizini temizlemiş. sayıştay denetiminden uzak, büyük hırsızlık var. bu para ile 3-4 tüp geçit yapılır bedava geçilir. 24milyon hayvan alınır çiftçiye hibe edilir.
    edit 5: seçilirsem ilk ohal kalkacak. 15 temmuza giden taşları bu iktidar döşedi. bunların hataları 249 cana mal oldu. askeri okullar yine açılacak. analar babalar çocuklarını devlete emanet ettiler. devlete teslim edilenleri fetöya metöya kaptırdıysan o emanete ihanet ettin. binalara savaş açtın sen. çaycı çorbacısı içerde zengin damatlar arazi. bakan damat var oda fetö okullarından mezun.

miting bitti. halkın ilgisi fazlaydı. meral hanımın hitap ettiği seçmen kitlesi. iletişimleri iyiydi. düzce akp ve mhp için önemli bir bölge. düzce'de bile bu kadar ilgi gördüyse akp ve mhp seçmeninden oy alacak gibi.
  • an itibariyle başlayan miting.