şükela:  tümü | bugün
  • üst edit
    tarih: 19 haziran 2018
    yer: kepez arena
    saat: 17.30

gelecek salı olacak mitingdir. umarım, işyerinden izin alıp gidebilirim. muharrem ince, hatay'dan gelecek. saat ve yer bazında bilgim yok.

edit: işten izin aldım. bir kişi, bir kişidir. güç gösterimizi yapıp, başkanımızı yalnız bırakmayacağız.

seni başkanımız yapacağız, hocam!

edit 2: miting alan'ına geçiyorum. alan'da olan varsa yeşillendirebilir.

edit 3: tıklım tıklım. fotoğraf koyamıyorum maalesef.
  • dolu dolu geçeceğini düşündüğüm miting.
  • ozellikle merak ettigim mitingdir. sahil sehri antalya zamaninda chp'nin kalesi gibiyken kaybettigi kani tekrar toparlayacaktir bu sefer muharrem ince.
  • şimdi (bkz: çılgın kovboy) gelir ve kaynından bahseder asdjahgsfdvsdfbsgfd
  • sayın ince'nin antalya mitinginin ne zaman olacağını merakla bekliyordum. baktım ki salı günü 17.30'da kepez arena'da mitinge gelecekmiş. düşünebiliyor musun konyaaltı demiyor, muratpaşa demiyor... kepez'e geleceğim diyor.

kepez arena'yı bilen bilir... rte %99 mitinglerini bu alanda yapmaktadır. ayrıca kepez, antalya'da akp'nin kalesi zaten. merkezde 3 belediyeden 2'si chp'nin, 1'i akp'nin ve sn.ince gelip o 1 yerde miting yapacak.

bugün rte'nin arena da mitingi vardı.trafikte mitingden dönenlere denk geldim. önümde doblo, yanımda beyaz bmw... adam son ses açmış rte'nin konuşmasını dinletiyor tüm kırmızı ışıkta bekleyenlere. tam o sırada radyo'da öyle bir şarkı çalmaya başladı ki; sesini sonuna kadar açtım ben de...

"fikrimin inceeee gülü"...

hem atam'ın sevdiği hem de subliminal mesaj içerikli bir şarkı...
  • (bkz: expo)
    ülke tarihinin en büyük israfıdır. alan tümüyle atıl durumda. harcanan para ile antalyanın tüm altyapı sorunu bitebilirdi. aylık bakım masraflarını bile kimse karşılayamıyor. bunu mutlaka birileri dile getirmeli.
  • expo!

yukarıda arkadaş değinmiş. çok önemli bir konu aslında. ben yılda 2-3 kez gidiyorum antalya'ya ve şu an ne işe yarıyor bilmiyorum. çok büyük bir alan ve çok büyük paralar harcanmış. güzel de bir alan. işe yaradı yaramadı kısmını geçiyorum şu an. bir fikrim yok o konuda.

bildiğim kadarıyla bugün için gerçekten de tümüyle atıl!! antalyalının yarısından fazlası gitmiştir ve bilir orayı. bu yüzden buraya gelir getirici bir çözüm önerisi iyi olabilir, bakmakta fayda var. gelir getirici kısmı önemli! atıl çünkü.
  • kepez arena yanında gerçekleşecek olan miting. saat: 17:30.

#sandıkgücüilebaşaracağız
  • o saatlerde çalışıyor olacağımdan gidemeyeceğim için üzüldüğüm miting. kendisinin yaptığı mitinglerin birçoğunu izledim zaten ancak sırf o coşkuya şahit olmak, o kalabalığı kanlı canlı görmek için gitmek isterdim.
    ama benim yerime annemle babam gidecek, onlardan alırım artık haberleri.

daha önce geldiğinde bildiğim kadarıyla muratpaşa'da yapmıştı mitingi ve zaten muratpaşa chp'nin kalesidir. şimdi kepez'de olacağı için daha da merak ediyorum, kepez belki de türkiye'de en çok akp'linin yaşadığı ilçelerden biri olabilir. o akpliler arasından birçok insan da sırf meraktan gidecektir ki bu iyi bir şey, ikna olma ihtimalleri doğmuş olacak. bakalım bugün neler konuşacak fikrimin ince gülü.
  • annemi gönderiyorum mitinge. ben evden tv'den eşlik edeceğim.