şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üst edit
  tarih: 19 haziran 2018
  yer: kepez arena
  saat: 17.30

  gelecek salı olacak mitingdir. umarım, işyerinden izin alıp gidebilirim. muharrem ince, hatay'dan gelecek. saat ve yer bazında bilgim yok.

  edit: işten izin aldım. bir kişi, bir kişidir. güç gösterimizi yapıp, başkanımızı yalnız bırakmayacağız.

  seni başkanımız yapacağız, hocam!

  edit 2: miting alan'ına geçiyorum. alan'da olan varsa yeşillendirebilir.

  edit 3: tıklım tıklım. fotoğraf koyamıyorum maalesef.
 • dolu dolu geçeceğini düşündüğüm miting.
 • ozellikle merak ettigim mitingdir. sahil sehri antalya zamaninda chp'nin kalesi gibiyken kaybettigi kani tekrar toparlayacaktir bu sefer muharrem ince.
 • sayın ince'nin antalya mitinginin ne zaman olacağını merakla bekliyordum. baktım ki salı günü 17.30'da kepez arena'da mitinge gelecekmiş. düşünebiliyor musun konyaaltı demiyor, muratpaşa demiyor... kepez'e geleceğim diyor.

  kepez arena'yı bilen bilir... rte %99 mitinglerini bu alanda yapmaktadır. ayrıca kepez, antalya'da akp'nin kalesi zaten. merkezde 3 belediyeden 2'si chp'nin, 1'i akp'nin ve sn.ince gelip o 1 yerde miting yapacak.

  bugün rte'nin arena da mitingi vardı.trafikte mitingden dönenlere denk geldim. önümde doblo, yanımda beyaz bmw... adam son ses açmış rte'nin konuşmasını dinletiyor tüm kırmızı ışıkta bekleyenlere. tam o sırada radyo'da öyle bir şarkı çalmaya başladı ki; sesini sonuna kadar açtım ben de...

  "fikrimin inceeee gülü"...

  hem atam'ın sevdiği hem de subliminal mesaj içerikli bir şarkı...
 • (bkz: expo)
  ülke tarihinin en büyük israfıdır. alan tümüyle atıl durumda. harcanan para ile antalyanın tüm altyapı sorunu bitebilirdi. aylık bakım masraflarını bile kimse karşılayamıyor. bunu mutlaka birileri dile getirmeli.
 • expo!

  yukarıda arkadaş değinmiş. çok önemli bir konu aslında. ben yılda 2-3 kez gidiyorum antalya'ya ve şu an ne işe yarıyor bilmiyorum. çok büyük bir alan ve çok büyük paralar harcanmış. güzel de bir alan. işe yaradı yaramadı kısmını geçiyorum şu an. bir fikrim yok o konuda.

  bildiğim kadarıyla bugün için gerçekten de tümüyle atıl!! antalyalının yarısından fazlası gitmiştir ve bilir orayı. bu yüzden buraya gelir getirici bir çözüm önerisi iyi olabilir, bakmakta fayda var. gelir getirici kısmı önemli! atıl çünkü.
 • kepez arena yanında gerçekleşecek olan miting. saat: 17:30.

  #sandıkgücüilebaşaracağız
 • annemi gönderiyorum mitinge. ben evden tv'den eşlik edeceğim.
 • akp oylarının çok olduğu yerin göbeğinde yapılacak mitingdir. öyle konyaaltın'dan muratpaşa'dan ulaşım da kolay değildir. bir yerden bir otobüs bulunur da dönüş çoğu k.altılı için çok zordur.

  hava sıcak ve bunaltıcıdır.

  bütün handikaplarına rağmen bakalım kalabalık ne kadar olacak.
 • akp kalesi kepez' de, belediye otobüsleri ve servislerle insan taşınan rte mitingi ile aynı yerde fakat ondan daha kalabalık olacak mitingtir.
  çünkü antalya bir başkadır.