*

şükela:  tümü | bugün
 • 2009 uefa kupası için çeyrek final düğümünün çözüleceği maç olacaktır. bu turun geçilmesi, cim bomu 2009 uefa kupasi finaline* kadar götürecektir diye düşünüyorum.

  maç sonu eklemesi:
  deplasmanda 0-0 biten ilk maç sonrası umutla çıkılan maçta, galatasaray 2-0 öne geçtiği karşılaşmayı, son zamanların klasiğini tekrarlayarak 3 dakikada yediği 2 golle 2-2ye getirtmiş; ama bu sefer o fanteziyi gerçekleştiremeyip son dakika golünü kendisi yiyerek maçı 3-2 sonuçlandırmış ve umutlar içimizde ukte olarak kalmıştır.
 • galatasarayın ilk macta yakaladıgı avantajı degerlendirmesi gereken mac.
 • galatasaray'ın hamburg'u elemesini gönülden dilediğimiz karşılaşma. fark da atabiliriz, 22 - 0 da yenilebiliriz, ama bir sonraki maç için gene sadece galatasaray için umutla ve hırsla bir şeyler yazıyor olacağını bilmek, ne de güzel bir şey, bilmelisiniz.

  (bkz: #15234405)
 • galatasaray'ın çeyrek finale çıkışını müjdeleyen maç olacaktır.

  edit:demek ki bu kadar büyük konuşmamak lazımmış. edit niye gecikti diye sorarsanız maçtan sonra yataklara düştüm anca kendime geliyorum.
 • hamburg'un arada nispeten kolay bir maç oynayıp energie cottbus takımını sahasında ağırladıktan, galatasaray'ın ise ligde kendinden yukarıda bulunan trabzon'la deplasmanda karşılaştıktan sonra çıkacakları maç. böyle olması galatasaray açısında şanssızlık olmuş. fakat bu zorlu fikstürün etkisi bana göre hamburg maçlarında değil trabzon maçında kendini gösterecek. çünkü bu takım, daha doğrusu bu sene bu takımda bulunan futbolcular avrupa kupası maçlarına gerçekten farklı bir motivasyonlar çıkıyor.

  edit: maç tarihi
 • galatasarayımızın uefa kupası'nda çeyrek finale kalmak için önünde kalan son engel olacak maçtır. bugün yapılan açıklamaya göre karşılaşma tsi 21.30'da başlayacak.
 • biletleri 9 mart 2009 pazartesi günü saat 10:00'da satışa çıkacak olan maçtır. yanılıyorsam düzeltin ama aynı zamanda biletleri, bu sezonun en erken satışa çıkan maçıdır.

  biletlere belirgin bir şekilde zam yapıldığı görünmektedir. diğerlerini bilmem ama hep tercih ettiğim yeni açık üst bileti %100 oranında zamlanmıştır. yeni açık alt ise yine eski açık ve yeni açık üst ile aynı fiyattadır.

  hamburg maçı bilet fiyatları
  numaralı grup 1: 250 tl
  numaralı grup 2: 200 tl
  kapalı alt grup 1: 275 tl
  kapalı alt grup 2: 225 tl
  yeni açık alt: 60 tl
  yeni açık üst: 60 tl
  eski açık: 60 ytl

  maç günü ali sami yen gişe fiyatları
  numaralı grup 1: 237 tl
  numaralı grup 2: 187 tl
  kapalı alt grup 1: 262 tl
  kapalı alt grup 2: 212 tl
  yeni açık alt: 53 tl
  yeni açık üst: 53 tl
  eski açık: 53 tl
 • biletleri el yakan müsabaka, neyse ki kombineyı almıştık. bi' yandan çok kızdım adnan'a, zaten hiç sevmem... sene başından beri her maç 30 lira, turu atla 60 lira, oldu anam... yarı finale çıksak 120 ister söyleyeyim. yapılacak iş değil, ayıp.

  fakat bi' yandan da sene boyunca hiç bi' maça gelmeyi bırakın, gaaveden bile izlememiş insanlar turu atladığımızdan beri bana* "ağbi fener maçıyla hamburg maçına bilet bulsana bana." diyorlar. dün 4 kişi dedi. kurtuluşu kolay gerçi, antep deplasmanına gelene dağıtıyorlar diyorum. bitti.
 • yine galatasaray ın ciddi bir maçı, yine satış saatinde kilitlenen biletix sitesi, yine satış saatinde biletix gişesinde olanlara "biletler tükendi" cümlesi. birilerinin bunun önüne geçmesi lazım artık, olacak iş değil.