şükela:  tümü | bugün
  • evet bebeyim yanlış duymadınız konaklamalı. yatmalı kalkmalı 3. bölgenin elitizmi . nerde mi? benim evde, ev mi nerede? avrupanın yükselen değeri istanbul'un yeni trendi beylikdüzünde.
    15 kişiye kadar alıp yatırabilme kapasitesine sahip evimde siz değerli ekşi sözlük yazarlarını beklemekteyim. 15 kişi kalabilir ama; ya yok ben kalmıycam 1 arkadaşa bakıp çıkcam diyorsanız hafta sonu 3 gün boyunca sınırsız misafiri kabul ediyorum.

cuma sabah eve gelişle başlayıp pazar gecesine kadar devam edecek olan zirvedir. sıcak ve soğuk servisimiz vardır. çaydan kaaveye, biradan rakıya kadar muhtelif içeceklerimizde mevcut olup yemeklidir.
    not: kadıköy kartal pendik hattında yaşam mücadelesi veren asyalılar damlı ya da damsız zirveye alınmayacaktır.

etkinlikler zirve anında duruma göre veya gelen mesajlara göre aşağı yukarı şekillenecektir.

biri bizi durdursun canım ahahahah

program:
    * 19:00 - 21:00 cumartesi tarık akan-gülşen bubikoğlu ah nerede filmi. ben her cumartesi tarık akan filmi izlediğimden değişmez kuraldır.
    * fuların göndere çekilmesiyle başlanması istenen zirve.
    * cumartesi sabah büyükçekmece sahilde kahvaltı
    *saz /gitar dinletisi
    *şiir şöleni( şair çıktı aramızdan)
    *yer yatağı vb. gibidir şimdilik, gelen detaylarda duruma göre değerlendirilip yazılacaktır.

katılanlar:
    sanat tarihi okudukta ne oldu ( namı diğer kızıl sonya - konaklamalı)
    haykorsamdunyaya ( 1 beylikdüzü seksisi)
    im not coming ( istanbul hanfendisi, görmeyenlerin çok şey kaçıracağıdır kendisi)
    tahtadan tufek
    takim elbise ile yuzen adam
    kirsof35( konaklamalı)
    yanina bak capkin orda (velisiyle iştirak edecek ve 1 manita getirecekmiş ımm müthiş gibi )
    tekelwarriors ( profesyonel mezarcı)
    kendi kendinin ciragi
    nickini vermek istemeyen bir lady
  • (ara: böbrek)
  • bayat numaradır.
    (bkz: organize işler)
  • yarın gelip hepinizi sikeceğim. yaz beni piç. konaklamalı ne lan siktikten sonra gidemiyor muyum.
  • götüm ve böbreğim çok kıymetli olduğundan iştirak etmeyeceğim zirve.
  • edit : gelip hepinizi sikecem diyen gavat, özellikle seni bekliyor olacağız. yiğidin harman olduğu yerden geliyoruz biz gardaş. bayan gelirse ailesiyle gelsin. evliyse başım gözüm üstüne.

öneri : tarık ağabeyi çok severdik. allah rahmet eylesin.deli deli olmayı bizim oralarda çektiler. amca oğlu figüranlık yaptı filmde.

saygı duruşu ve istiklal marşıyla açılış olsun, necefli maşrapa ile kapatırsın sen artık sempozyumu.

uzaklardan, erzurum'dan geliyoruz gardaş. çeçil peyniri severmisen. çay için kıtlama şekerimizi de yanımızda getirek bari. erzurum baş bar folklor ekibiyiz biz. salonun büyüktür inşallah? yedi kişi say bizi, bi davulcu bir zurnacıyla dokuz oluruz. allaha emanet, hayırlı geceler, gözlerinden öpüyoruz seni gardaş..
  • avcılar lokasyonundan katılmayı planladigim zirve. kitap okumalı, film izlemeli, şarap icmeli olursa tadından yenmez.
    hem konaklama sağlamış adam daha ne istiyorsunuz? beylikdüzü göreceksiniz. nankörlük etmeyin.
  • beni bordo işlemeli fularımdan tanıyacaksınız.

edit: şaka bir yana damsız giriş yasak olduğu sürece bence mantıklı bir zirvedir efendim. hayatında dişi sinek bile olmayan çomarlar gelmesin bir zahmet.

herkes gelsin manitiyle, filmlerden sonra herkes köşesine oooh. hollywood filmlerinde ki gibi *