şükela:  tümü | bugün
 • tatil olması vesilesiyle gerçekleştireceğimiz zirve.

  geçen sene butik sayılabilecek bir zirve gerçekleştirmiştik. bu sene ise daha çok katılım bekliyoruz bu nedenle yazarların sözlük dışı badi kontenjanını +1 veya +2'den açtık. gelmek isteyen sözlük yazarlarını ve sözlük takipçilerini bekliyoruz.

  hatay'da yaşayıp da daimi olarak görüştüğümüz arkadaşlarla aldığımız karar neticesinde sabah saatlerinde harbiye / döver köyü mıntıkasında zengin bir kahvaltı, ardından şehirden uzak doğayla yalnız kalabileceğimiz bir yerlerde oturup sohbet edebilme adına antakya'yı, zaman sıkıntısından dolayı da samandağ deniz'i tercih etmiyor; gene harbiye bölgesinde direkt şelale'de veya doğa manzaralı civar kafelerden birinde zirveye devam etmeyi planlıyoruz. isteyen birasını, çayını, nargilesini içebilir. biliyorsunuz menüde sıkıntısı yok.

  not: kahvaltı olayından sonra ayaküstü bir strajeti belirleyip yol, zaman, mekan şartlarını da ayarlayabilirsek deniz gibi görece uzak yerlere de gidebiliriz ama amacımız yollarda çok fazla zaman harcamadan birlikte daha çok vakit geçirebilmek olduğu için ilk etapta böyle bir karar aldık. mantıklı gelebilecek her türlü opsiyona da açığız.

  arkadaşlar kesin olarak katılacaklar isim yazdırsınlar. liste şimdilik şu şekilde;

  1- (bkz: kuntz 31)
  2- (bkz: kendimiariyorumgordunuzmu)(+1)
  3- (bkz: alkolmetreye üfleyen polis)(+1)
  4- (bkz: petra 7)( +3)
  5- (bkz: cirkiiin)
  6- (bkz: linotip vav ch)
  7- (bkz: boltzman)(+1)
  8- (bkz: austafer)
  9- (bkz: redpunch)
  10- (bkz: amedlipsikolog)
  11- (nickini vermek istemeyen 1. arkadaş)
  12- (nickini vermek istemeyen 2. arkadaş)

  not 2: çaylak olan çok sayıda arkadaşımız mevcut ama sözlük üzerinden iletişim kurma gibi bir şansımız maalesef ki yok. onlara da kapımız açık. gelecek olup da iletişim kuramayacağımız çaylaklar aşağıda vereceğim adresten bana mail yoluyla ulaşabilirler.

  stefankuntz31@gmail.com
 • bu zirve modası geçmedi mi daha? olum hiç mi arkadaşınız yok.
 • katılımın son güne kadar devam edeceği zirve.

  arkadaşımız olmadığı için zirve düzenlediğimizi düşünenlerin yorumda bulunması komik olmuş. çok fazla arkadaşımız olduğu için gerçekleştiriyoruz bunu. şehrimize yeni gelen birçok yazar arkadaş da var. daimi olarak görüştüğümüz arkadaşlarla birlikte bu arkadaşlarımızla da vakit geçirmiş oluruz diye düşündük.

  haa sözlükte modası geçmeyen bir şeyi merak ediyorsanız, o da; her boku eleştirme timinin sıkılmadan eleştiriye devam ediyor oluşu. olum ölürken bile eleştiride bulunacaksınız. böyle kalp krizi mi olur asdjhkdksk.*
 • +1'im ile katılacağım zirve. güzel olacak güzel. önceki de güzel olmuştu.

  eski yazarlığımda bir kaç yazar arkadaş özellikle gelmek istediğini belirtmişti ama uçurulduğum için o arkadaşları bulamam artık.

  o yüzden gelmek isteyenler gelsin. lol.
 • tatil için memlekete dönebilirsem katılacağım zirve. ufukta tatil görünmüyor ama allahtan ümit kesilmez.
 • geçen sene ki zirveden daha keyifli, daha muhabbetli ve daha kalabalık olmasını dilediğim zirve.

  hatay'daki yazar ve çaylaklar eğer bu çağrıyı almışsanız gelmemeniz büyük ayıp olur doğrusu. mutlaka gelin, renk katın. bekleriz efendim.*
 • bir haftası kalmış zirvedir.
 • kahvaltı için biraz önce saat 10.30'a rezervasyon yaptırdığım zirve. kahvaltı bitimi nerede devam edeceğimize mekandayken karar veririz.

  buluşma noktasını biliyorsunuz. saat 10.00'da herkes buluşma yerinde olsun. oradan mekana hep beraber geçeceğiz. 19 mayıs tatili vesilesiyle kahvaltı yapacağımız mekan çok kalabalık olacaktır. geç kalırsak yerimizi kaptırırız benden söylemesi. ondan sonra başka bir yer ara ki bulasın. hadi
  görüşürüz.

  edit: imla.
 • 7 yazar
  2 çaylak
  4 sözlük okuru misafir olmak üzere toplam 13 kişiyle gerçekleştirdiğimiz zirve.

  daha geniş zamanlarda tekrar buluşmak umuduyla. yakşamlar...
 • gayet güzel geçmiş zirvedir.

  zaman açısından sıkıntı yaşasakta çıkıştaki muhabbete katılamasakta bu seferlik gayet eğlenceliydi.

  darısı bir sonrakine.*