şükela:  tümü | bugün
  • spor toto süper lig ilhan cavcav sezonu 34. hafta mücadelesi.

19:00 başlama saati.
  • 8 maçlık galibiyet serisinin son ayağı. ilk devrede 5 maçılk galibiyet sonrası konya'da berabere kalmıştık. fener kesin favori. maç 2-0 veya 3-0 biter. başakşehir büyük ihtimalle puan kaybedecek. gs'nin yenilmesini bekleyecegiz
  • babam, galatasaray-beşiktaş derbisinden beri; 'galatasaray'ın önünde iki deplasman maçı var, birinde muhakkak puan kaybedecek ve fenerbahçe averajla şampiyon olacak.' diyor ve ben de galatasaray ile aramızdaki averaj farkına bakarak babamın hayalperestliğine gülüyordum. tabii geçen pazartesi günü oynanan, 7-0'lık skoruyla galatasaray ile averajı eşitleyen kardemir karabükspor maçına kadar. ben fenerbahçe taraftarıyım, aileden konyalıyım, izmir'de doğdum büyüdüm ve göztepe sempatizanıyım. umut ediyorum ki hiçbiri üzmeyecek beni... 4. yıldız geliyor galiba :)

edit: başakşehir'e gelince... benim kişisel öngörüm şu ki; şampiyon olabilme ihtimalinin heyecanıyla çıkacakları maçtan beraberlikle ayrılacaklar.
  • cumartesi günü saat 19.00 da oynanacak ligin son maçı. fenerbahçe nin kazanarak ligi 2. bitirmesini bekliyorum.
  • fenerbahcenin olasi sampiyonluk maci.

bakalim 50bin kisilik stada 30bin kisi gelecek mi?

fb an itibari ile ligin en cok gol atan, haliyle en güzel, en atak futbolunu oynayan takimi.

umariz bu macta sari lacivertli taraftarlar takimlarini yalniz birakmazlar.
  • aziz yıldırımın son resmi maçı olduğundan skor ne olursa olsun fenerbahçe kazanacaktır. maç bitimin de ali koç başkan diye bağırılmasına şahit olmamıza günler kaldı
  • fenerbahce 3
    konyaspor 1
  • fenerbahçe'nin en iyi ihtimalle ikincilik maçı. başakşehir' in kardeş ve dost kulüp kasımpaşa' ya puan kaybedeceğini düşünecek kadar iyimserseniz başka tabi.

he la he, dördüncü yıldızınız geliyor. sımayli işaretini de koymuş şapşik!!
  • hala fenerbahçenin şampiyon olabilmesi için sadece galatasaray'ın puan kaybetmesini yeterli gören fenerli arkadaşlar var. yahu kim sizi gaza getirdi böyle. bir oturun soluklanın.

(bkz: üçlü averaj)
  • fenerbahçenin yenilerek ligi 3. bitireceği karşılaşma. inşallah öyle olacak.