şükela:  tümü | bugün
  • mutlaka gerçekleşmesi gereken olaydır. futbolda büyük konuşmayı asla sevmem ama muhtemelen gs şampiyon olacak ve ben böyle sevinçlerin olay soğumadan kutlanmasından yanayım. önce arena da 50 bin kişi maçı dev ekrandan izlesin ve maç bitiminde takım uçakla istanbul'a gelir gelmez arena'nın yolunu tutsun. hatta arada uçaktan canlı yayın yapılsın ve futbolcular stadyumdaki taraftarlara el sallasın hatta üçlü çektirsin. sanırım dünyada bir örneği yoktur. hem güzel pr olur hem de herkes eğlenir. takımın arena'ya giriş anı ise asla unutulmaz. takım gelene kadar stadyumda bir konser de verilebilir. mustafa başkan okuyorsundur belki buraları duy sesimizi..

bu taraftarlar iç saha performansı ile bu geceyi fazlası ile hak etti..

edit : konsantreyi bozmaz arttırır. ayrıca zaten yazdığım entry de belirttim büyük konuşmayı sevmediğimi. kesin şampiyonuz demiyorum zaten diyemem de. ama 50k kişinin seni kutlama için beklediğini bilmek bir futbolcuyu motive eder.. sinerji önemlidir..

edit 2 : biri göt oluştan bahsetmiş.. katılıyorum ama kısmen. şampiyonluğu kaçırsak dahi sonuçta kutlama yapmamış olacağız. sanki dünyanın sonu. ne yani mutluluğu paylaşmak için birazcık dalga geçilmesi göze almayacak mıyız ? bu risk alınamaz mı? büyüklüğümüzden mi kaybederiz?
  • ve o organizasyonu üç günde halletsinler...
    50bin kişi
    konser
    uçaktan canlı yayın
    dev ekran

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  • galatasaray’in neden galatasaray olduğunu unutan taraftar dileği. biz fenerbahçe değiliz. önümüzde ölüm kalım maçı var!

(bkz: konsantrasyon)
  • üstteki arkadaş sanırım 1970'lerde falan kalmış. konser dediğin şey zaten en dandik barların 18 yaşında ergenlere organize ettirebildiği bir şey. canlı yayın konusunda 14 yaşında youtuberlar bile becerebiliyorlar. sanki aya yolculuk yapsınlar dedik. gayet de makul istekler. mümkün olan durumdur..

edit : 2.entry sahibine yazılmıştır.
  • bence güzel fikir. tek sorun eğer olurda galatasaray yenilirse, 50 bin kişi stadta dünyanın en büyük göt oluşunu yaşayabilir,organizasyon göte kaçabilir.

yemin ediyorum bursa'dan gol haberi var, 2-2 muhabbetinden daha çok taşak geçilir.6-0 falan devede kulak kalır.yillar boyu unutulmayacak bir efsane rezilliğe imza atılabilir.
  • izmirliler insan diil mi amk? onlarla kutlansın şampiyonluk, olmuyor mu öyle? koştura koştura gelmenin manası ne?

hani olmaz ama izmirli taraftarlar da gidiş dönüş ayarlanıp getirilecekse olabilir; aksi takdirde gereksiz atraksiyon... 1 hafta bekleyiverin ölmezsiniz... kocaeli’de olsun kadıköy’de olsun anadolu’nun çoğu yerinde şampiyonluk kutlayan bir takımız sonuçta; şampiyonluğun son hafta kaybedileceğini bekleyenlerle yarışıyorsunuz saçmalama konusunda... bakalım kazanan kim olacak? iyi saçmalayan kazansın...