şükela:  tümü | bugün
  • zannediyorum ki fenerbahçe'nin denizlispor ya da bursaspor faciasından daha büyük sonuçları olur.
    camia olarak galatasaray son 2 haftadır şampiyon olacağını düşünüyor. haklılar da. tüm parametreler galatasaray'ın büyük ihtimalle şampiyon olacağını gösteriyor.
    ancak göztepe takımının maça olan konsantrasyonu ve galatasaray'ın dış saha performansı; akıllara, ya maçı göztepe kazanırsa ihtimalini getiriyor.
    bundan birkaç hafta önce, akhisarspor'umuzun fenerbahçe'yi deplasmanda yeneceğini kim düşünüyordu? ama oldu.
    bu maç özelinde konuşursak, son 10 gündür ve hatta 2 haftadır göztepe bu maça bileniyor. gerek taraftar gerekse yönetim olarak. oyuncuların da ekstra motivasyonla çıkacağını düşünüyorum. maçta olası bir ''öne geçme'' durumlarında galatasaray'ın stres ile nasıl başa çıkacağını düşünemiyorum.
    ha diyeceksiniz bu forma 18 sene önce uefa'yı aldı. doğru derim. onun adı galatasaray.

göztepe'nin kazanması durumunda galatasaray 3. bile olabilir. şampiyonluk, şampiyonlar ligi derken kendisini hiç ummadığı bir yerde bulabilir.

bir akhisarspor taraftarı olarak, hak edenin kazanacağı bir mücadele olmasını diliyorum.
  • başakşehir'in şampiyon olmasıyla sonuçlanacaktır. bunu mu istiyorsunuz gerçekten ?