• bursaspor’a 40000 kişilik son model stadyum yapılırken göztepe 6500 kişilik bornova stadında maç yapıyor. bu entry bu kadar
  • galatasaray başakşehir maçının aynı güne denk gelmesinden dolayı gündeme gelmeyen maçtır.

en az sampiyonluk maçı kadar önemli bir maçtır.

goztepemiz için beraberlik hiç fena sonuc olmaz. kaybetmemiz durumunda ise geçmiş olsun. insallah kazanır da döneriz.

vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun göztepem.

edit: anasını satayım vurduğun gol olsun, yediğin ofsayt olsun dedik. attıkların ofsayt olsun dememistim halbu ki.* neyse canin sagolsun goztepem.
  • bir karşıyakalı olarak göztepe‘yi canı gönülden desteklediğim maç.

geçen yıl alt küme’ye gitmesi gereken `bursa için küme düşme vaktidir. “

vurduğun gol olsun göz-göz.

büdüt: bursa için küme vakti yazmıştım, küme düşme olarak düzeltildi.

büdüt : diğer bazı ksk’ki yazarlar aman efenim 16 yaş basketbol takımına saldırdı göztepeliler diyor. iyi de bireysel bir saldırıyı nerdeyse 100 yıllık bir camiia’ya mı mal edelim?

ksk ve göztepe eskisi gibi düşman değildir. bireysel her saldırıyı renk gözetmeden kınıyorum. otobüs saldırısınıda kınıyorum.
  • iki şehrin siyasi kimliğinden ötürü göztepe'nin harcanacağını düşündüğüm maçtır... umarım hak eden kazanır.
  • bir bursalı olarak bursaspor’un canı gönülden küme düşmesini istediğim maç.

sözde camiayı kucaklayan fanatik bir şehirdir, sahip çıkan olmaz, kulübün borcu bitmez, camia karışıktır, küme düşmeye oynar.

fanatikliği sadece kabadayılıkta itlikte kopuklukta.

lise çağındaki çocukların eline alkol, tiner, sigara tutuşturup sözde abilik yapan amigolarla dolu bir camia ve yönetimler desteklenmek için bunlara peşkeş çekiyor.

azalarak bitersiniz umarım.
  • bursalilarin ne kadar aptal oldugunu ogrenmeniz icin su basligi okumaniz yeterli. futbol macinda bile adam cikip "ulucami de bomba patlayip kimse olmemisti bursa oyle bi sehir kaybetmez" cumlesi kuruyor. yav siz nasil kafalar yasiyosunuz amk. siktirin gidin ptt ye. it kopuk taraftariniz bakalim oluyo mu yaninizda.
  • deli gibi göztepe'yi desteklediğim karşılaşma.

göztepe 'nin bir izmir takımı olarak her daim ligde olması gerektiğine inanıyorum.
  • göztepe'nin buz gibi golü iptal edildi. yazık. umarım bursa'nın küme düşeceği maç olur bu.
  • abi bursa her sene düşmeye oynuyor. ıstisnasız 4 sezondur ha düştü ha düşecek.

yani nasıl toparlayamaz bi takım hayret doğrusu. göztepe düşsün istemiyorum. bursa düşsün de aklı başına gelsin.
  • göztepe daha aklı başında ve sakin oynuyor. bursasporda panik hakim.

ayrıca bir karsiyakali olarak, kendime itiraf edemesem bile, göztepe gol attığında hayvan gibi göztepeyi desteklediğimi farkettim.
hesabın var mı? giriş yap