468 entry daha
  • "bunlar firavun, bunlar firavun... ama her firavunun da musası vardır. bir musası vardır her firavunun."
  • hakemlerin sezon içindeki maçların büyük bir bölümünde sistematik bir şekilde galatasaray aleyhine hatalı kararlar vermesi, bu hatalarla ilgili sessiz kalmayan galatasaray'a karşı 17 kulübün birleşip açıklama yapması *, fatih terim'in haksız bir şekilde 10 maç ceza alması, mustafa cengiz'e 150 gün hak mahrumiyeti cezası verilmesi gibi birçok zorlukla karşılaştık.

t: galatasaray'ın tüm bu engellemelere, herkese ve her şeye rağmen, 50 bin taraftarı ile birlikte kazanacağı maç.

allah yardımcımız olsun.
  • kazanacaksınız, kazanmak için ugrasacaksınız ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız hep sampiyonsunuz. ve öyle kalacaksınız.
    allah yardımcımız olsun
  • küme düşmekten son anda kurtulan ağzından galatasaray'ı düşürmeyen dilencilere,

bütün sezon şampiyon olacağız deyip sami yen'de koyunca susan tinercilere,

eze eze yendiğimiz ama hakem diye ağlayan hamsilere,

galatasaray maçında as kalecisini başakşehir maçında 3.kalecisini oynatan malatya'ya,

ilk yarıdaki haksız penaltıyla 1 puan alan konyaspor'a,

galatasaray maçından önce rekor prim açıklayan rizeli çomarlara ve başkanına,

bütün maçlarını öğleden sonra oynayan ama gs maçını buz gibi havada akşam oynanmasına ses çıkarmayan ve küme düşen erzurumspor'a,

2-0 öne geçince 3 3 diye bağıran maç sonu 3-2 koyunca göt olan bursaspor'a,

şampiyonlar ligi maçımız öncesi "hakemlerde hata yapabilir kimseye ayrıcalık tanınamaz" diye bildiri yayınlatan ve sonrasında hakem hakem diye ağlayan itlere,

son olarak cengiz ünder'in satış parasıyla şampiyonluk yarışında oynayacak takım kuran, takımında arda turan ve emre belözoğlu gibi insanları barındıran her hafta bariz hakem hatasıyla maç kazanan(son 2-3 hafta ağlayan itler ilk yarıdaki başakşehir maçlarını izlesinler)

ve en önemlisi "başakşehir çok çok iyi, önde gidiyor. bununla övünüyorum çünkü başakşehir benim kurduğum takım" diyenlere..

şampiyon galatasaray yazdıracağız...

t: şampiyonluk maçı.
  • tahtın gerçek sahibinin belli olacağı maç... gece 4'ü beklemeye gerek yok...

spoiler

anket

galatasaray şampi len mq!
  • eyyamcının başakşehiri şampiyon yapacağı maç...
  • requiem for a dream'de bagimliliktan dibini dovdurmedigi tip kalmayan kiza donusmus olan sike united'in son altina yattigi en cirkin adami tokatlayip gonderecegimiz mac.
  • aslında bu maçla ilgili bir şeyler yazmak istemiyordum. 1 haftadır şu maç bitse de şampiyon olsak durumundayım. taraftar olarak biraz rehavet hali var. maç başlayınca bu hal ortadan kalkar diye düşünüyorum. evet, iç sahada 35 maçtır kaybetmiyoruz. başakşehir de formsuz. ancak onların da niyeti kazanıp işi bitirmek olacak. çünkü berabere kalırlarsa onlar da biliyor ki son hafta galatasaray sivas'ı yener ve her türlü şampiyon olur. o yüzden maçın ciddiyetini kavrayarak 90 dakika takımı desteklememiz lazım. tribün itici güç olmalı, kendi takımımız üstünde baskı yaratmamalı.

maça dönecek olursak en kilit oyuncu belki feghouli olacak gibi gözüküyor ama ben donk'un performansının belirleyici olacağını düşünüyorum. hoca linnes'i 11'e koyarsa onun da önemli işler yapacağı kanaatindeyim. fakat nagatomo-mariano beklerini de bozmaz gibi geliyor. beklerin oyunu ve ortada donk'un organizasyonu maça direkt etki edecek gibi hissediyorum. erken bir golle rakibi öne çıkmaya zorlarsak arkada bulacağımız boşluklarla maçı rahat kopartabiliriz. benim tek çekincem visca açıkçası. kanatlar beklere mutlaka yardım etmeli, uyumamalı. umarım yarın bu saatlerde şampiyonluğumuzu kutluyor oluyoruz.
  • çok anlamlı bir güne denk gelmiş maçtır.

19 mayıs atatürk’ü anma bayramımız, galatasaray’ın kuruluş tarihini içeren gün ve ay.

her şey çok güzel olsun.
    19.05’te gol atarsak en ironik gol bu olur.
  • yahu hala konuşanlar var. arkadaşlar, başakşehir denen proje takımı daha önce bu kadar büyük bir maç oynamadı, bu kadar büyük baskı ve stres altına girmedi. 50000 kişi onları ıslıklarken yuhalarken oynamadı.

neymiş, gökhan inler çok inanıyoruz konsantreyiz bla bla bla demiş. arkadaşlar gökhan inler kim? 3. sınıf topçunun teki, hangi maçı taşıdın, hangi maçı kazandırdın. bu neyin havası?

galatasaray’ın koyup geçeceği maç. koydu mu da çok yere koymuş olacak :)
1238 entry daha
hesabın var mı? giriş yap