şükela:  tümü | bugün
 • her şey galatasaray’ın şampiyonluğunu kendi evinde başakşehir’e bıraktırmak içindi ve tüm planlarını takır takır uyguladılar. öyle bir sisteme oturttular ki birden topyekün galatasaray’a saldırıp hakkında kara algılar oluşturmaya çalıştılar. rize maçında yaşananlar da bu katliama karşı bir ön hazırlık, gerekçe göreviydi. üstelik galatasaray son iki maçı da alın teriyle kazanmış olmasına rağmen, doğrudan sonuca etki edecek bir hata, bir karar söz konusu olmamasına rağmen öyle bir kamuoyu oluşturdular ki gören de sezon boyunca hakkı yenen, 2 cümleye 10 maç cezaların verildiği takım galatasaray değil de başakşehir’miş sanacak.

  galatasaray’dan sezon boyunca çalınan puanlar söz konusu olduğunda hakemleri kutsal ilan edip onların da hata yapabileceğini vurgulayanlar, şayet galatasaray 3 puan almışsa o maçın hakemlerini linç edip düdüğünü astırmaya başladılar. galatasaray maçına çıkacak hakemlere karşı şu an müthiş bir baskı var ve hakemlerin sırf kariyer hayatı bitmesin hatta ve hatta “silahla vurulmak” gibi bir tehdide maruz kalmasın diye hakemlerin galatasaray’a karşı cephe alacağı açık ve net. bir de üstüne maçtan önce alınacak emirler de eklenirse...

  tüm bunlar 19 mayıs’ta oynanacak galatasaray-başakşehir maçı için galatasaray’ın katledilmesine yönelik yapılmış sinsice ve haysiyetce bir ön hazırlıktan ibaret duruyor. o maçta hakem galatasaray’ı yakarak başakşehir’e şampiyonluğu verecek ve galatasaray’ın onca alın teri, emeği alanen çalınmış ve gasp edilmiş olacak. galatasaray maçı ancak hakeme rağmen var’a rağmen kazanmasını bilerek, hepsini üst üste ekleyerek ve taraftarı sayesinde kazanacaktır eğer katliam boyutu farklı yerlere ulaşmazsa.

  bir takım üzerine bu kadar fazla gidiyorlarsa bilin ki üzerine gidenler kapalı kapılar arkasında pis işler peşindedir. üst üste kulüp başkanlarından yapılan tehditler de önümüzdeki günlerde yapılacak olan gizli toplantılar da bunu gözler önüne seriyor. hakemleri vurmakla tehdit edecek kadar gözü dönmüş olanları bile gördük canlı yayında.

  galatasaray kimsesizlerin kulübü tabi. lobisi yok, medyası yok, algı gücü yok. hükümetin başında bir fenerbahçeli var ve bu sene başakşehir’i destekliyorlar. tff komple beşiktaşlı dolu, bir beşiktaşlı gidiyor öteki beşiktaşlı geliyor. medya patronları fenerli ve beşiktaş’lı, istedikleri gibi algı yönetiminde bulunabiliyorlar. hal böyleyken tıpkı iktidarın muhalefeti şeytanlaştırması, kaybetmelerine rağmen bir türlü yedirememeleri gibi bunlar da galatasaray karşısındaki hezimetlerini yediremiyor, iktidar ysk üzerinde baskı kurarken onlar da mhk tff üzerinde baskı kurup galatasaray’ın elinden şampiyonluğu almaya uğraşıyor. amaç fark açılmasın, galatasaray yürüyüp gitmesin. başakşehir dünkü takım, şampiyon olması onlara göre bir tehdit unsuru değil ne de olsa.

  galatasaray kulübü sahada kazandığını masada vermemek adına bu yürütülen algı operasyonuna müdahale etmeli, mutlaka ama mutlaka kendi hakkını savunmalıdır maçtan önce.
 • ayyy çok acıdım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...
  kimsesiz, medya güçsüz, lobisizmiş görüyor musunuz, vah yazık.

  (bkz: benim onyekurumu düşürdüler)
  (bkz: bana yoktan taç verdiler)

  lan bütün kulüpler götüyle güler lan buna.

  ulan insan utanır be ağladığınız yetmedi mi? lobiciliğiniz, eyyamınız yetmedi mi? şimdi bir de mağdur edebiyatı yapıyorsun biliyorsun çünkü son 2 maçı haramlarla aldığınız seni beyoğlu güzeli....

  2 hafta önce beşiktaş katledilirken daha önce trabzon maçında formalı hakeminiz ümit varken, rize’de oyuncuların hakkı gaspedilip haksız penaltılar kırmızı kartlar verilirken nerdeydin?? o kadar boktan oyunla baktı halem olmayacak 10kişi bıraktı, 10 kişi rize galibiyet golü attı baktı yine olmayacak yüzyılın tarihe geçecek skandal penaltısını uydurdu.

  geçen seneki alanya maçnı saymıyorum bile cahil.

  şu an şampiyon bizdik.
  22. şampiyonluğunuzun nasıl alınacağını tüm türkiye gördü rezil oldunuz, hee olur da uyuz olmama rağmen başakcity alırsa inan sizden daha az eyyamla alacak, başakşehir’i bile sevdirdiniz lan tüm türkiye’ye...

  algına başlatma suriyeli, hadi çektir git şimdi.
 • bence yazarın entrysini google translate ile çevirdiğimiz için yanlış anladık. orijinal halini görmek ve arapçası iyi olan bir arkadaşa çevirtmek gerekir diye düşünüyorum. hemen tepki göstermeyelim suriyeli kardeşimize.

  tanım: bir suriyelinin hezeyanı, bir suriyelinin haykırışıdır.
 • başlığı açan arkadaş algı kasıyor denmiş, bilemem orasını, biraz abartmış gibi, ama galatasaraylılar arasında 19 mayıs 2019 galatasaray m.başakşehir maçına dair bu anlamda ciddi bir endişe var.

  aynı anlarda peş peşe göksel gümüşdag, ali koç(ne alakaysa) ve rizespor'un başkanının ayarsız açıklamaları, sonrasında göksel gümüşdağ'ın rizespor başkanını aradığı ve maç tekrarı için başvururlarsa 8 kulüp olarak destek vereceklerini söylediği iddiası , 30. haftaya kadar en çok doğranan takımın galatasaray olduğu gerçeğini 2 haftada unutturma çabaları, bunlar direk göze batıyor.

  galatasatay'da taraftar biliyor ki normal şartlarda galatasaray arena'da parçalar ve şampiyonluğu alır ancak son gelişmeler kuşku uyandırıyor.

  edit: bu entry'den "gsliler 2 maç korunduk, şimdi bizi mikecekler diye korkuyor ve korunduklarını kabul ediyor" anlamı çıkaran değişikler olmuş. eğer adil bir lig olsaydı galatasaray 2 hafta önce beşiktaş maçından sonra şampiyonluğunu ilan etmişti.
 • armudu yerken iyi sapına gelince meeee. temennim hakem hatasi ile basaksehirin kazanip sampiyon olmasi. sonra hakemler de insandir diyebilecek mi imparatorunuz bakalim?

  edit: bilgi yoksunu suriyeli arkadaşlar için güncelleme. imparatorun bu lafı cok daha önce söylenmiştir. ilk kez söylendiğinde hakemler de insandır hata yapar demiştir. sizin dediğiniz ikinci kez söylediği. lütfen boş boş konuşup durmayın. mubarek gün kötü söz söylemeyin. orucumu da bozdurtmayın.
 • daha şimdiden algıya başlayan fetöcü piçlerin hayali paranoyası... şu hayatta çok yüzsüz gördüm ama bu leş suriye camiası kadarını görmedim.

  bu şerefsizler göz göre göre 2 hafta üst üste hakemler sayesinde galip gelmelerine rağmen sanki hakları yenmiş gibi algı yaparak başakşehir maçı için daha şimdiden ağlamaya başlamışlar. lan siz ne iğrenç, ne ikiyüzlü, ne yavşak insanlarsınız be kardeşim? ulan hiç mi utanmanız yok? nasıl bu kadar kösele suratlı olabiliyorsunuz amk? yaptığınız algının da, camianızın da te amına koyayım e mi?

  umarım başakşehir maçında bir şekilde yenilirsiniz de yaptığınız tüm şerefsizlikler bir yerinizden çıkar. ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar nefret etmedim, allah bin türlü belanızı versin.
 • olmayacak katliamdır.
  galatasaraylı renkdaşlarım sakin olsunlar. pazar günü ligdeki en rahat galibiyetimizi alacağız. şampiyonluk maçında, galatasaray'a, türk telekom arena'da kumpas kuracak güç tarihte kimsede olmamıştır, olmayacaktır.

  hele ki 23 haziran'da istanbul seçimleri varken..
131 entry daha