• 'kapıya çıktığımda 20 kameremanı karşımda gördüğümde operasyonun darbe olduğunu anladım' sözü ile siyasiler ile bağlantısını itiraf etmiştir.

sen ne yaptın da tutuklanmanla hükümete darbe yapılmış olacak.
  • yaşadığım topraklardan tiksindirmiştir.

adam başka bir ülke sınırları içerisinde yer alsa tüm mal varlığına (ebru ve her sikten etkilenen çocuğu dahil) el konur, ömrünün sonuna kadar tuvalet kadar hücrede yaşar, rezil biçimde de ölürdü. buradan şunu anlıyoruz, başbakanın safında yer aldığın sürece:

-bakanı rüşvete bağlamak, önüne yatırmak serbest.
    -partiye para yardımında bulunmak ve karşılığında ayrıcalık almak serbest.
    -ülkeye kaçak altın sokmak, para aklamak, bu yolda memurun ve orospunun parasını önce vermek serbest.
    -paravan şirketler kurup verginin anasını sikmek, serbest.

ulan hepsini geçtim. orospu ile memuru aynı yere koyan bu adamın şakşakcılarının bir kısmı iktidar yalakası memurlar. hiç mi zorunuza gitmiyor? lan oğlum rahatsız etmiyor mu seni? nerde müslümanlığın? nerede iş ahlakın? haramın helalin?

ulan yazıklar olsun be. bu adamı bu topraklara sokana, vatandaşlığını verene, parasını yiyene, yardım ve yataklık edene, ayrıcalık verene, götündeki bokla yayına çıkarıp aklamaya paklamaya çalışana ve en çok da dışarı salana, seni dışarı salan adama oy verene.

size hakkımı helal etmiyorum. sizinle aynı toprakları paylaşmaya da utanıyorum. hepinizin allah belasını versin.
  • kuruyemişçi arkasini döndüğünde gizlice ağzimiza attiğimiz lokumlardan utanirken ademoğlunun utanma sınırlarini nekadar zorladiğını gösteren röportaj
  • çok önemli bir gerçeği bize tekrar hatırlatan röportaj;

türkiye'de herşey olabilirsiniz ama asla rezil olmazsınız.
  • ulan herifin önüne yatıyorsunuz madem, bayrağı çekin lan.
    hiçbir halk bunu hak etmiyor. dünya üstünde hiçbir topluluk bu kadar şerefsizce aşağılanmayı hak etmiyor. lanet olsun.
  • çeşitli yorumlar yapmak mümkün tabi. aklıma bir sure geldi bir çok yoruma da sanki cevap meali şöyle;
    bakara suresi (8-16)
    bismillahirrahmanirrahim
    8. '' insanlardan bazıları da vardır ki, inanmadıkları halde "allah'a ve ahiret gününe inandık" derler. ''
    9. '' onlar (kendi akıllarınca) güya allah'ı ve müminleri aldatırlar. halbuki onlar ancak kendilerini aldatırlar ve bunun farkında değillerdir. ''
    10. '' onların kalblerinde bir hastalık vardır. allah da onların hastalığını çoğaltmıştır. söylemekte oldukları yalanlar sebebiyle de onlar için elîm bir azap vardır. ''
    11. '' onlara: yeryüzünde fesat çıkarmayın, denildiği zaman, "biz ancak ıslah edicileriz" derler. ''
    12. '' şunu bilin ki, onlar bozguncuların ta kendileridir, lâkin anlamazlar. ''
    13. '' onlara: insanların iman ettiği gibi siz de iman edin, denildiği vakit "biz hiç, sefihlerin (akılsız ve ahmak kişilerin) iman ettikleri gibi iman eder miyiz!" derler. biliniz ki, sefihler ancak kendileridir, fakat bunu bilmezler (veya bilmezlikten gelirler). ''
    14. '' (bu münafıklar) müminlerle karşılaştıkları vakit "(biz de) iman ettik" derler. (kendilerini saptıran) şeytanları ile başbaşa kaldıklarında ise: biz sizinle beraberiz, biz onlarla (müminlerle) sadece alay ediyoruz, derler. ''

15. '' gerçekte, allah onlarla istihza (alay) eder de azgınlıklarında onlara fırsat verir, bu yüzden onlar bir müddet başıboş dolaşırlar. ''

16. '' işte onlar, hidayete karşılık dalâleti satın alanlardır. ancak onların bu ticareti kazançlı olmamış ve kendileri de doğru yola girememişlerdir. ''
  • memurla orospunun parasını yine önden verdiğini anladığımız röportaj.
  • mutlaka izlenmesi gereken bir röportaj, hatta kalite düşündüğüm gibiyse üniversitelerin i.i.b.f. bölümlerinde ders olarak bile anlatılmalıdır. öyle 4 sene işletme okumakla olmuyor amk, izleyin de biraz cinlik öğren reza abinizden. kız arkadaşının yanında telefonuna mesaj gelince bile kıvıramayan bebeler mi kurtaracak bu ülkenin geleceğini, pehh...

adam hem yedi, hem karısına yedirdi, hem karısı hem de kendisi aklandı, şimdi de televizyonda kendini aklayacak, biz de bunu yiyecez, 20 sene sonra da bebeleri pipican dönemin ferrarisi ile bilmem hangi mankenle bilmem hangi mekandan çıkarken magazincilere yakalanacak, bizim bebeler de "vay anasını helal olsun pipican'a malın iyisini götürüyor" diyecek...

ben böyle adaletin amına koyarım, gün gelince de bu oyunu bozarım arkadaş !!!
hesabın var mı? giriş yap