şükela:  tümü | bugün
  • maçın en sakin iki oyuncusu volkan demirel ve quaresma. öyle saçma bir maç.
  • hala burada "o bu" diyen beyinsizler için yazayım.

kendi sahana avantajlı bir skor ile gelmişsin.
    santra ile beraber beşiktaşlı oyunculara stadın her tarafından cisim atıyorsun.
    hakem bir uyarıyor. iki uyarıyor. temsilci ile görüşüyor.
    maçı durduruyor.
    bu arada beşiktaş eksiliyor.
    avantajın daha da artıyor. her şey istediğin gibi.
    ama üç gram beyninle hala eline geçeni beşiktaşlılara atıyorsun.
    mete kalkavan yardımcılarını yanına çağırıyor. oyunu tekrar durduruyor.
    tüm fenerbahçeli futbolcular attıklarını durdurmaya çalışıyor.
    sen durmuyorsun.
    dördüncü ve hatta beşinci olayda maç tatil oluyor.
    ve sen hala "o suçlu, bu suçlu, şu tiyatro" diyorsun.
    hadi şenol güneş rol yapıyor. o yaşında kafasına dikiş attırıyor. senin sponsorunun hastanesinin profesörü de darbe ile açıklama yapıyor.
    sike sürmeye değmez beyninle "kan fışkırmıyor" "peruk" filan diye hala ortalıkta dolanıp ahlaksızlığın tarihini yazıyorsun.
    be amk beyinsizi sahada her şey takımının istediği gibi giderken top her kenara geldiğinde cisim at diye şenol güneş mi söyledi sana?

maçtan önce "umarım dostça ve kaliteli bir maç olur" filan dedik ama maçın anasını belledin - hala o tiyatrocu, bu oyuncu.
  • volkan, sahaya atılan yabancı maddeler üzerine koşa koşa tribünlere gidip " atmasanıza amina kodum cocuklari" deyip taraftarını sakinleştirdi.
  • fenerbahçeliyim, elinde bozuk para olup sahaya atanın, şenol güneş' i yaralayanın ta anasını avradını sikeyim. sizin takıma verdiğiniz desteği sikeyim. amına koyduğumun barbar orospu çocukları. inşallah maç tatil edilip fenerbahçe elenir.
  • bir fenerbahçeli olarak 10 kişilik beşiktaş'a karşı oynanan futboldan da, ev sahipliğini beceremeyip sahaya sürekli bi'şeyler atan taraftardan da utandım..yazık!
  • spiker; "ne ara bu kadar tahammülsüz olduk" demişti. gel de çıldırma! onu sen çalıştığın medya grubunun yazarlarına sorsana.
  • bu barbarlarla final maçı yapıp asap bozmak yerine direkt olarak akhisar'a elenen fatih hocami kutluyorum.*
  • beşiktaşlıyım ama salak değilim baştan söyleyeyim. hala şu maça çıkıp gerilimden etkilenip topunu oynayamayan adam varsa siktirsin gitsin. çok ciddiyim, ligin bitmesini bile beklemesin. her fener maçı aynı muhabbet. neymiş gerginlik çıkacakmış. uyma amk. uyma. çok mu zor?
  • ilk maçtan tam 49 gün sonra oynanacak rövanş maçıdır. bu maç takvimini plânlayan tff yetkilisi ya da yetkililerine teessüflerimi iletmek istiyorum:

bu aceleniz ne amk, seneye oynatsaydınız ya rövanşı?
  • enteresan bir şekilde sahanın en aklı başında oyuncuları volkan ve quaresma. adamlar ibret almış resmen.