şükela:  tümü | bugün
1594 entry daha
  • fenerbahçe'nin cevap vermesi gereken birçok sorunun bulunduğu maç.

1. haydi diyelim ki provokasyon var. bu kişiler stadınıza bu yabancı maddeleri nasıl sokmuş?

2. bu maddelerin sahaya girişinde acaba fenerbahçeli bir yöneticinin göz yumması var mı?

3. güvenlik görevlileriniz de mi ilk defa görev yapan provokatörlerdi?

4. hakem maçı ben tatil ettim demesine rağmen ısrarla hangi mantıkla beşiktaş sahadan çekildi yalanlarını dile getiriyorsunuz?

5. 1. dakikadan itibaren provokasyonu gördünüz madem neden hiç müdahale etmediniz?
  • tiyatro tiyatro bik bik diye sayiklayan fenerlilerin kendi kazdıkları kuyuya düştükleri maç.

maç günü, maç saatinden çok önce yazdığım entryde söylemiştim fenerbahçe bu maça kesinlikle iyi niyetle çıkmayacak. çünkü sadece kupayı değil aynı zamanda ligi de düşünüyorlar ve hemen beşiktaş'ın arkasında sinsice fırsat kolluyorlar diye. bizi aşağı çekmek için ellerinden gelen herşeyi yaparlar demiştim nitekim öyle yaptılar.

aptallar avantajlı oldukları bir maçta bile sözüm ona beşiktaşlı futbolcuları kışkırtacak, ortamı gerip ceza almalarını sağlayacaktılar ki nasıl olsa fener'e kimse ceza falan vermiyor diyerekten ama iş çığırından çıktı ve kontrolü kaybettiler. sonrası hepinizin malumu zaten.

ağır sictiklarini anlayınca da artık adamlar siyasi olarak ne kadar güçlülerse hemen kumpas fasa fiso diyip olayı çevirmeye başladılar. sonuç olarak fenerbahçe kendi ettiği boka dönüp kendi ayakkabısiyla bastı şimdi de başkasını suçluyor.

tff adaletli olacaksa eğer fenerbahçe'yi en az 1 sene türkiye kupasından men etmesi gereken olaylı maç.