• beşiktaş'ın hükmen galibiyeti ile sonuçlanması gereken maç.

fenerbahçe taraftarı da iyi döndü ha.

ilk saatlerde sahaya yabancı madde atan kişiler fb taraftarı olamazdı, kesinlikle provokasyon vardı.

nitekim bahsi geçen kişilerin kombineli taraftar olduklarını öğrenince yeni bir fikirle geldiler.

şenol güneş numara yapıyor olmalıydı. daha sonra raporlar ve görüntüler ortaya çıkınca akıllarına yeni bir fikir geldi.

beşiktaş hakemden önce içeri girdi, beşiktaş hükmen mağlup olmalı dediler. görüntüler bunu da yalanlayınca diyecekleri tek bir şey kaldı.

bize neler atıldı da biz kaçmamıştık dediler. kendini trabzon'da yerden yere atan fenerbahçe teknik direktörü otto baric görüntüleri ortaya çıktı. takımı nasıl sahadan hakem ikazına rağmen kaçırma görüntüleri.

çarşamba günü cezayı alınca bir tam turu tamamlar ve yine yıldırım demirören'e olan borç filan saçmalamaya geri dönerler.

iyi ki beşiktaşlıyım.
  • maçtan sonra yakalanan şahısların 20'ye yakınının ilk defa maça geldiği söylendi dün bir kanalda nasıl bahsi geçenlerin hepsi kombineli taraftarmış onu anlamadım ayrıca bugün maçtan bir video gördüm adamın biri bildiğin fenerbahçeli gibi giyinip fenerbahçe taraftarlarının arasında sessiz sessiz beşiktaş diye tezahürat yapıyordu bence çok masumane yersen tabi.. ayrıca beşiktaşlı futbolcularında ortama güzel ayak uydurdukları görüldü özellikle caner quaresma tolga mustafa ve hatta pepe.. sen trübünleri provoke et sonra küfür edilince taraftara saldır hele ki ortam bu kadar gerginken neyse sonuç olarak beşiktaşlılardan ricam şu mağduruz ayaklarını bıraksınlar artık çünkü bu maçın tatil edilmesi en çok beşiktaşa yaramıştır.
  • fenerbahçe'nin cevap vermesi gereken birçok sorunun bulunduğu maç.

1. haydi diyelim ki provokasyon var. bu kişiler stadınıza bu yabancı maddeleri nasıl sokmuş?

2. bu maddelerin sahaya girişinde acaba fenerbahçeli bir yöneticinin göz yumması var mı?

3. güvenlik görevlileriniz de mi ilk defa görev yapan provokatörlerdi?

4. hakem maçı ben tatil ettim demesine rağmen ısrarla hangi mantıkla beşiktaş sahadan çekildi yalanlarını dile getiriyorsunuz?

5. 1. dakikadan itibaren provokasyonu gördünüz madem neden hiç müdahale etmediniz?
  • terbiyesizlikte sınır tanımayan bir camia ve bunların gazına gelen bir teknik direktör.. yazık aykut hoca.. "kan yok kardeşim kan yok.." ne demek? adamı illa komaya mı sokmak lazım?
  • tiyatro tiyatro bik bik diye sayiklayan fenerlilerin kendi kazdıkları kuyuya düştükleri maç.

maç günü, maç saatinden çok önce yazdığım entryde söylemiştim fenerbahçe bu maça kesinlikle iyi niyetle çıkmayacak. çünkü sadece kupayı değil aynı zamanda ligi de düşünüyorlar ve hemen beşiktaş'ın arkasında sinsice fırsat kolluyorlar diye. bizi aşağı çekmek için ellerinden gelen herşeyi yaparlar demiştim nitekim öyle yaptılar.

aptallar avantajlı oldukları bir maçta bile sözüm ona beşiktaşlı futbolcuları kışkırtacak, ortamı gerip ceza almalarını sağlayacaktılar ki nasıl olsa fener'e kimse ceza falan vermiyor diyerekten ama iş çığırından çıktı ve kontrolü kaybettiler. sonrası hepinizin malumu zaten.

ağır sictiklarini anlayınca da artık adamlar siyasi olarak ne kadar güçlülerse hemen kumpas fasa fiso diyip olayı çevirmeye başladılar. sonuç olarak fenerbahçe kendi ettiği boka dönüp kendi ayakkabısiyla bastı şimdi de başkasını suçluyor.

tff adaletli olacaksa eğer fenerbahçe'yi en az 1 sene türkiye kupasından men etmesi gereken olaylı maç.
  • rezalet...
    ofsayt gerekçesiyle golün verilmiyor. haksız yere 1 kişi eksik kalıyorsun. 4 korner atışında atılmadık şey bırakmıyorsun. saha içi mete'de. kulübenin arkası tetikçi dolu. adına futbol diyeceksiniz.
    yazık ne hale geldik
    ülkede herkes öfkeyle dolu! hadi bir maç açıp izleyelim desen orada bile kavga, küfür biri bin para! yav biz ne zaman seveceğiz birbirimizi? işgal altında falan mı? her yer nefret dolu! az sakin, biraz sakin!
  • kaldığı yerden devam kararı çıkan maç.

hasta bir beşiktaşlı olarak şunu söylemek istiyorum; bu maça çıkacak olan takımın amk.
  • beşiktaş kulübüne bu karar 4 gün önce bildirildi, o yüzden divan kurulu toplantısı alındır, karar siyasidir, akp nin kararıdır, akp oy verecek futbol severlere duyrulur.
hesabın var mı? giriş yap