177 entry daha
  • peki kardeşim madem içeri girerken kafasına birşey geldi.
    ya gelmeseydi, çocuk gibi ben oynamıyorum diye niye kaçıp, niye içeri girdi sorusuna cevap aranan durum.
  • iki kez beyin sarsıntısı geçirmiş, babasını beyin kanamasından kaybetmiş biri olduğu için "kaçıp" gitti.
  • yara olmadan atılan dikiştir. bayağı bayağı lezyon var diye dikiş atmışlar lan. hakikaten ne yapacağını şaşırmış tinerciler. madde atılması zaten hakemin tehir etmesi için yeterliyken mağduriyetin artması için yara yokken dikiş atmak ne?

https://twitter.com/…status/987687832197255168?s=09

edit : aha bir tanesi damlamış. zaten olanlar tehir için yeterliyken en ufak utanmadan yalan kullanarak mağduriyeti arttırmak sorun. ne biçim karakteriniz var be arkadaş.
    neyse buna da şükür. olmayan yaraya dikiş atmışsınız. beyin kanaması geçirdi diyebilirdiniz.
  • cilt lezyonu, yaralanması sütüre edilmiş. daha ne olmasını bekliyorsunuz. koca statta yağmur gibi yağan yabancı maddeler, küfürler, koridorda dövülenler, sahaya çıkmasına izin verilmeyen takım değil de dikiş doğru mu yanlış mı tartışıyorsunuz.

gerçektir
  • lisede burnumu kurcalayarak kanatıp sınavdan yırtmıştım şenolla kafamız aynı çalışıyor sanırım.
  • futbolu neden izlemeyi biraktigimi hatirlatan olay. bu yamyamlarla ayni havayi soludugum icin utaniyorum. amerikan futbolunda bunun yarisi bir olay olsun 5 sene drafttan adam secemezsin.
    not: bir dis hekimi olarak yaranin o kanli hali ilk hali, sonra stapleri ayarlayinca oyle durmasi normal. zaten derinin beyaz olmasindan scalp’in ne kadar gerildigi anlasiliyor.
  • siz hala sahaya yabancı madde atanları savunursanız, türk futbolu bir adım ileriye gidemez. çakmak kafayı sıyırsa bile atan her zaman haksızdır, bunu o kafanıza sokun artık! ama bazılarına deveye hendek atlatmaktan zor oluyor bazı şeyler.
  • benim anlamadığım fenerbahçe stadında oynanan maçlarda galip bile olsa her türlü madde atıldığı bilinen bir gerçek iken bunu yapmamamız lazım demek varken niye beklemediniz atılacak daha çok şeyler vardı demektesiniz. şımarık zengin çocuklar gibisiniz. galatasaray ile oynanan 6- 0 lık maçta hasan şaş ın kafasına yumurta fırlatan kendini bilmezleri o günden bu güne temizlese idiniz şimdi yapılan şiddete kılıf aramazdınız. birde adına kumpas denmeye başlandı. önce kabahat işle sonra yağ gibi üste çık. koridorda dayak atan özel güvenlikçilerin parası kim tarafından ödeniyorsa kupası kuran o olsa gerek. bu gibi durumlarda çok duyduğum ve söylenen sizin bilmediğiniz şeyler var, açıklarsak çok ciddi şeyler olur. zaten en büyük aymazlık sonuna kadar takip edilip bataklık kurutulmuyor. tff sözde özerk ama bağımlı yapısı ile bu sorunları çözemez.
  • yabancı madde atanları savunan yok. eleştirilen basına servis edilen fotoğraflar ve iddialar.
    - 5 zımba teli
    - 5 zımba telinin yeterli görülmeyip daha sonra zımba teli ile birlikte yaranın paint kullanarak süslenmesi.zımba teli ( fake olduğu ispatlandı)
    - ambulansa binerken şenol güneş'in tekmelendiği( bjk tv) tarafından açıklanması.görüntü
    - tolga zengin'in yaptıklarının normal gösterilmeye çalışılması. yumruk
    - kadıköy'de yaşananların türk futbol sahalarında ilk kez yaşandığını göstermeye çalışarak algı yapan duyar kasanlar. 1961 trabzon- fenerbahçe maçı bjk-fb ilk maç örnekler bitmez bu madde için.
    - şenol güneş'in filozof, melek olarak gösterilmeye çalışılması. şenol güneş vs mehmet özdilek
    (bkz: şenol güneş'in okan buruk'un üstüne yürümesi)
    şenol güneş ve küfür
    şenol güneş vs kjaer
  • esas dikiş tutmayan yara sizin mabadınızda amk renklileri,hiç bir zaman da dikiş tutmayacak,beşiktaşım nasıl köklediyse sarışın kız kardeşlere...
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap