şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: yol yabdı)
    halkımız nezdinde oldukça olumlu karşılanacak tweettir.
  • siz bir tane orman yapamadan, 2.000.000.000 fidan (!) dikince oooooo,

biz yapınca lolo.

bak ne güzel matematiğiniz de gelişiyor. akıl falan da kullanıyorsunuz. sorguluyorsunuz.

bunun adı bilim. çok güzel gelsenize.
  • (#105682103) nolu entry de arkadaş saksıya fesleğen gibi oturtmuş. öyle göte böyle yarak demiş.
  • başlığı açan yazar bozması nasıl bir kansız olduğunu bildiği için özel mesajla kendisine ulaşılmasının önünü kesmiş. sanki bana rihanna amk çomarı.

şimdi gelelim fasulyenin nimetlerine. madem rakamlarla aran bu kadar iyiydi be ağzına sıçtığım, 3.000 oy farkına itiraz edeyim diye 800.000 farkı içine alırken hiç mi yüzün kızarmadı?
  • bir kere de taraf tutmayın ulan beyinsizler. adam iddialı bir tweet atmış işte, bunu idrak etmek için bir tarafın fanatiği olmanıza gerek yok.
    edit: bu arada isfalt linkindeki yazı asfalt üretimi ile alakalı, asfalt dökme kapasitesi hakkında bir şey demiyor yani olay doğru da olabilir. fakat her argümana bomboş karşılıklar verdiğinizden mütevellit sizin için bu olayın doğruluğunun pek bir önemi yok.
  • adamsın başkanım adam.yap ta belediyecilik nasıl yapılır görsünler.geçmişte ne olduğu belirsiz cehalet yuvası,cumhuriyet düşmanı tarikatlara verilen paralar ile artık istanbullu hizmet alıyor.verdiğim oy ve eğer varsa hakkım sonuna kadar helal olsun.
  • bu aktroller gerizekali, videoyu izlese programi hazırladık diyor. başlığa mi takildiniz vatan hainleri?

ayrıca 500.000 ton sağlam bir çalışmayla olmayacak iş degil
  • daha cuma günü vatan caddesinden haliç köprüsüne bağlantı yolu asfalt çalışması için kapalıydı. o yolu normal bi iş gününde kapasanız olay çıkardı, o gün sadece ben mızmızlandım. iyi düşünülmüş bi hareket..
  • trafiğin anasını sikmeden onarım yaptığı için teşekkür edilmeli. okulların açık olduğu dönemlerde 3-5 işçi çalıştırarak aylarca süren köprü çalışmalarını unutmadık.